• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформаційна сторінка для батьків

Зображення може містити: одна або кілька осіб, текст «соломия ухранець бережить один одного, люди. найрднших, просто чужих. Mu не знаемо, що завтра буде, чи живими побачимо ix He свариться! прошу вас, не треба! не бринить хай образи струна. Hid одним Bci живемо небом, i земля niô ногами одна! скильки слиз i образ e всюди. в miM невинен ніхто, крi̇м нас... бережить один одного, люди! бо живемо ми тільки раз!»

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

"ГАРЯЧІ ЛІНІЇ" ДЛЯ СКАРГ ЩОДО НЕДОТРИМАННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ
У Державній службі якості освіти запрацювали “гарячі лінії” щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу. Телефони "гарячої лінії" Служби для звернення громадян:
з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50;
з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-34-31.
Час роботи “гарячих ліній”: понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00 (крім вихідних і святкових днів).
Також через пандемію коронавірусу ДСЯО та її територіальні органи, зокрема, організовують позапланові очно-дистанційні інституційні аудити, які ініціюють самі заклади загальної середньої освіти, щоб спільно з експертами знайти рішення для ефективної розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Немає опису світлини.

Задекларована праця

Небезпека поруч (інформація про сказ домашніх тварин)

УВАГА! ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ

ХАРЧОВІ ОТРУЄННЯ. БОТУЛІЗМ

ОГОЛОШЕННЯ
Адміністрація закладу освіти оголошує про прийом заяв для зарахування дітей до першого класу на 2019-2020 навчальний рік

Лист МОНУ щодо прийому дітей до першого класу у 2019 році

Інформація про недопущення спалювання сухої трави, залишків рослинності та опалого листя

Спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, а саме: статті 50 Конституції України, статей 9 та 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», пунктів 3.6.14, 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, пунктів З.6.. 6.4.2. Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах».
Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів відповідно до ст.152 КУпАП тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Крім того, слід пам'ятати, що при спалюванні листя і відходів у повітря потрапляють токсичні речовини, які є небезпечними для людини та завдають великої шкоди довкіллю.

Шановні батьки та гості!
Ця сторінка містить матеріали інформаційного та рекомендаційного змісту

Знайомтеся! Закон України «Про освіту» — 2017

Про «гарячу» лінію
Враховуючи лист громадської організації «Ла Страда-Україна» від 31 жовтня 2017 року № 1222/12/17 щодо вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитинства повідомляємо наступне.
На базі ГО "Ла Страда-Україна" функціонує дві "гарячі" лінії: Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює по будням з 12.00 до 20.00 год. та в суботу - з 12.00 до 16.00 год.
Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та Тендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 386 (з мобільних - діє до 24.11.2017р.І. Лінія працює цілодобово.
З 25 листопада 2017 року Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер 116 123. Даний номер є безкоштовним з мобільних телефонів

ДПА-2018 для 9 класу в Україні: обов'язкові предмети, зміни та новини

ДПА-2018 для 4 класу в Україні: обов'язкові предмети, зміни та новини

Шановні батьки! У вкладенні розміщені пам'ятки щодо збереження життя та здоров'я. Ознайомтеся з ними та проведіть бесіди з вашими дітьми.

В навчальному закладі
продовжено акцію "Відкрий серце для добра"!
Зібрані речі, продукти харчування будуть передані учасникам АТО.

Шановні батьки!
Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» статті 5
«Організація охорони дитинства»
місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування
відповідно до їх компетенції,
визначеної законом, забезпечують:

- організацію харчування учнів 1-4 класів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів із числа дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям. Органи місцевого самоврядування відповідно до законодавства можуть забезпечувати харчуванням учнів інших категорій та передбачати на це відповідні видатки з місцевих бюджетів;

- можуть забезпечувати пільговий проїзд учнів, вихованців, студентів та педагогічних працівників до місця навчання і додому у порядку та розмірах, визначених органами місцевого самоврядування, та передбачати на це відповідні видатки з місцевих бюджетів.


Відповідно до Закону України «Про освіту» статті 35
«Загальна середня освіта» пункту 2
держава гарантує молоді право на отримання загальної середньої освіти
та безоплатне забезпечення
підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів
із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів/ інвалідів І-ІІІ групи,
дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей,
які отримують допомогу відповідно до Закону України
«Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».
Повна загальна середня освіта в Україні може отримуватися
у різних типах навчальних закладів.


Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» статті 35
«Організація харчування дітей у дошкільному навчальному закладі»
пункту 5 батьки або особи, які їх замінюють,
вносять плату за харчування дітей
у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі,
у розмірі, що складає
не менше 40 відсотків (у сільській місцевості)
від вартості харчування на день.


Від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи,
які їх замінюють, у сім'ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї
за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення
прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму),
який щороку установлюється законом
про Державний бюджет України для визначення права на звільнення
від плати за харчування дитини у державних і комунальних
дошкільних навчальних закладах


Шановні батьки!

Відповідно до статті 59 Закону України «Про освіту», статті 12 Закону України «Про охорону дитинства» наголошуємо на відповідальності батьків за здоров’я і життя дітей під час проведення заходів у вихідні та святкові дні.
З Вашою дитиною проведено ряд профілактичних бесід з метою збереження здоров’я і життя.

Звертаємо увагу на те, що дітям забороняється знаходитись поза межами свого житлового помешкання після 21.00 години без супроводу батьків.

Також наголошуємо, що дітям до 14 років заборонено самостійно виїжджати на дорогу з твердим покриттям на велосипедах. Їзда на мопедах скутерах, мотоциклах дозволяється з 16 років за наявності водійських прав. Керування іншими транспортними засобами дозволяється з 18 років за наявності водійських прав.

Без супроводу і контролю батьків неповнолітнім дітям не дозволяється ходити на водойми, забороняється заходити і обстежувати територію нежитлових приватних приміщень і будинків, проводити колективні походи без контролю дорослих.

Шановні батьки! Приділіть час для відвертої розмови з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини спілкування іноді вимірюються ціною життя.

Адміністрація НВК


Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 432

Коментарi