19.06.2015 р. - Закриття табору

Сьогодні день розпочався традиційно із зарядки та сніданку. Після чого діти були запрошені на перегляд презентації та фільму про життя у таборі. Сповнені позитивними емоціями, вихованці поділилися своїми враженнями та написали відгуки про найцікавіші моменти табірної зміни. На святковій лінійці, присвяченій закриттю, найактивніші учасники були нагороджені дипломами та подяками. День завершився святковою дискотекою і всі щасливі відправилися на літні канікули.

18.06.2015 р. - День дружби

Сьогодні відбулася гра «Таємний друг». Протягом цього дня діти готували приємні сюрпризи один для одного та вихователів. В загонах проводилися вікторини «Найкращий друг», «Цінуймо друзів». Вихованці мовної школи презентували власні проекти, над якими працювали протягом табірної зміни. На підсумковій лінійці діти відгадували, хто був автором їхніх подарунків, і таким чином дізналися свого таємного друга.

17.06.2015 р. - Міс та Містер табору

Нарешті спритні хлопці та витончені дівчата дочекалися свого дня, де із задоволенням показали всім свої вміння. Розпочався він з конкурсно - розважальної програми Міс та Містер табір 2015”. Свято включало в себе шість конкурсів до яких учасники підійшли з особливою відповідальністю. Вболівальники також не гаяли часу вони підготували номери для підтримки своїх загонів. Найактивнішим виявився загін «Козачата». Між конкурсами проведено рухливі ігри з глядачами. Підводячи підсумки конкурсу, журі оголосили переможців. Серед дівчат перемогу отримала Меренкова Олександра з загону «Дружба», серед хлопців І місце розділили Долін Ярослав із загону «Козачата» та Бобко Євгеній із загону «Метелики». Свято було цікавим, креативним та незабутнім.

16.06.2015 р. - День природи.

Сьогодні вихованці табору поринули у чарівний світ природи. Для дітей було проведено квест з різноманітними станціями, на яких вони виконували цікаві та пізнавальні завдання. На першій станції діти створювали екоплакат, на наступній - відповідали на запитання та розв'язували логічні задачі. Вихователі мовної школи провели гру "It smells like...", де запропонували дітям відгадати аромати фруктів та спецій. На станції "Фармацевти" вихованці показали знання з медицини, а на станції "Ти - частинка Землі" створювали фігури живої природи. За проходження кожної станції команди отримували зашифровані літери, з яких в кінці складали слова, а зі слів утворили гасло дня "Любіть Землю! Поважайте природу!"

/Files/images/квест.jpg

15.06.2015 р. - День театру

Сьогодні вихованці табору зібралися в святковій залі, щоб долучитися до джерела духовної наснаги, ім’я якому театр. Кожен загін представляв свою версію казок на сучасний лад. Загін «Живчики» підготували казку «Попелюшка», загін «Метелики» презентували виставу «Жив був пес», загін «Козачата» показали казку «Червоний капелюшок», загін дружба – «Білосніжка та четверо гномів». Між виставами вихованці підвищили свій освітній рівень розв’язуванням кросворду «Театральне мистецтво» та відповівши на багаточисленні запитання театральної абетки. Але родзинкою свята була інсценізація казки «Ріпка» англійською мовою, в якому взяли участь вихованці мовної школи. День був дуже цікавим, змістовним та пізнавальним. Нагородою для юних артистів стали бурхливі та тривалі оплески глядачів.

/Files/images/театр.jpg

12.06.2015 – День сучасної моди

Розпочався день, як звичайно – лінійка, зарядка, сніданок. На вході в школу вихованці четвертого загону роздавали візитки, для відвідувачів. А потім розпочали свою роботу салони краси – «Салон зачісок», «Салон манікюру та візажу», «Салон боді-арт», «Фотосалон», «Масажний салон», «Салон модного одягу», «Фітнес-центр». Вихованці та вихователі відвідували розважальні кімнати – робили зачіски, макіяж, тату, масаж та фотографувалися. День видався насиченим та надзвичайно захоплюючим, всі залишилися дуже задоволені і пішли додому з чудовим настроєм.

/Files/images/день моди.jpg

Робота мовної школи

1-й день

В перший день роботи були проведені ігри на свіжому повітрі. Діти вишикувалися в коло, виконали фізичні вправи. Потім були проведені лексичні ігри Сompass Name Game та I like… При проведенні ігор використовувався м’яч, як інструмент вибору наступного гравця. Також були проведені перші організаційні заняття, діти були ознайомлені з планом роботи.

2-й день

Були проведені вправи на свіжому повітрі, фізична зарядка англійською мовою. З першою групою був виконаний міні-проект Vocabulary Palms, з яким можна ознайомитися у кабінеті англійської мови. 2 група почала виготовлення щоденників, над яким буде проводитись робота протягом усього часу перебування в таборі.

Також були оформлені кабінети, в яких проводяться заняття.

3-й день

Вже традиційно фізична розминка на свіжому повітрі, вивчення пісні I can run та гра Run if you can… Також всі разом пограли в гру ABC Basketball. Було підготовлено вокально-танцювальний номер I’m gonna reаch up high. 2 група розпочала роботу над проектом Healthy Lifestyle

4-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі під англомовні пісні.

Робота над проектом Healthy Lifestyle (анкетування, Find someone who…) (2 група)

З першою групою проводилась лексико-граматична гра «Guess what I’m Doing». Діти отримували картки із зображенням видів спорту, інші повинні були вгадати, яким спортом займається друг, або потрібно було розповісти про себе та про свого сусіда.

5-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі, розучування пісні та рухів до неї.

1 група почала працювати над міні-проектом My house, був повторений лексичний матеріал з теми. 2 група працювала над проектом Healthy Lifestyle, виконувалися лексичні вправи у вигляді вікторини та кросвордів.

6-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі.

Вивчення лексичного матеріалу з теми «Природа» (під час перебування у лісі).

7-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі, активізація словникового запасу з теми «Погода».

Друга група складала вірш про сім’ю та записувала його у свої щоденники. Перша група працювала над міні-проектом «Мій будинок».

8-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі. Проведення граматичних ігор. Діти займались виготовленням паспорту My Identity Card та продовжували роботу над проектами.

9-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі. Проведення лексико-граматичної гри «I’m wearing…», виготовлення міні-проектів «Clothes» та заповнення схематичної таблиці «Food Chart».

10-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі. Лексичні рухливі вправи. Інсценування казки «The Turnip».

11.06.2015 – День патріотизму. В Івано-Благодатненському НВК пройшов день патріотизму. Зранку, традиційно, всі разом, заспівали Гімн України сфотографувалися з прапором, який нам подарував 17 батальйон «Кіровоград».

Протягом дня вихованці створювали дерево єдності, виготовляли листівки і плели жовто-блакитні браслети на знак подяки захисникам, за наше мирне та щасливе майбутнє. Вихователями проведені вікторини «Я люблю Україну». В кінці дня провели флеш-моб «Єдина країна».

/Files/images/патріот.jpg

10.06.2015 – День сім’ї

Кожен загін представляв свою сім’ю, перший загін – індіанці, другий загін – королівська сім’я, третій загін – африканці, четвертий загін – шотландська сім’я. Всі, по черзі, представлялися та показували театральну постановку життя та побуту своєї сім’ї. Провели вікторину «Традиції і звичаї моєї сім’ї» та спортивні змагання. Загалом день видався насиченим та цікавим.

/Files/images/день сім\'ї.jpg

09.06.2015 – День туризму

Найдовгожданніший день вихованців та вихователів табору настав! Його чекали всі, без виключення, діти, адже ми вирушили у похід. Взяли з собою все необхідне знаряддя і попрямували до лісу. Прибувши до місця призначення хлопці почали збирати дрова, а дівчатка готувати бутерброди. Пізніше провели змагання між загонами «Зав’язування туристичних вузлів» та «Складання туристичної палатки». А також провели вікторину «Туризм у нашому житті». Погравшись у рухливі ігри, діти взялися за приготування каші. У кожного були свої завдання, хтось нарізав цибулю та сало, хтось натирав моркву, підкидали дрова у вогонь. Приготувавши смачну кашу всі пообідали, потім пограли у волейбол, та почали збиратися до школи. Всі повернулися зморені, але з чудовим настроєм та незабутніми враженнями.

/Files/images/День туризму.jpg

08.06.2015 – День Європи.

День був дуже цікавим та насиченим, адже разом з вивченням країн Європи, відбувся пісенний конкурс «Євробачення», де кожен загін представляв свої країни та демонстрував вокальний номер. Діти були одягнені у національні костюми своєї країни та розповідали про традиції і звичаї її народу. В кінці дня відбулося нагородження переможців конкурсу.

/Files/images/День Європи.jpg

05.06.2015 – День Цивільного Захисту

Розпочався день із ранкової лінійки і урочистого відкриття "Дня Цивільного Захисту”. Медична сестра та вихователі проводили заняття з медичної підготовки, в бібліотеці була відкрита виставка літератури "Природа і людина”. Для всіх працівників табору проведено тренування з евакуації, надання першої медичної допомоги - накладання пов’язок та шин, тренувалися робити непрямий масаж серця та штучне дихання. Для всіх вихованців проведено практичні заняття по відпрацюванню прийомів користування засобами індивідуального захисту та теоретичні запитання з медичних знань. Проведено виховний захід «Катастрофи сьогодення, та як захистити себе від лиха». Хлопці та дівчата на швидкість одягали протигази, та із задоволенням, взяли участь у комбінованій естафеті.

/Files/images/День Цивільного Захисту.jpg

04.06.2015 року відбулося урочисте відкриття Олімпійських ігор. Дітям було поставлено завдання знайти факел, проходячи різноманітні випробування. Після запалювання олімпійського вогню, відбулися змагання з олімпійських видів спорту. В кожному загоні знайшлися такі дітки, які показали хороші спортивні вміння. Спортивні ігри зібрали справжніх любителів спорту, змагань та естафет. День пройшов дуже вдало ми маємо багато олімпійців – переможців та справжніх шукачів пригод.

/Files/images/Олімпійський день.jpg

03.06.2015 року проведено День мистецтва. Діти демонстрували свої таланти до малювання, танцю, співу, виготовляли колажі «Україна – наша родина». Між загонамипроведено інтелектуальні змагання «Що ми знаємо про сучасне мистецтво?», де вихованці показали свої розумові здібності, а також малювали малюнки пальцями рук. По завершенню заходу провели танцювальний марафон.

/Files/images/День мистецтва.jpg

Відкриття табору відпочинку з денним перебуванням «СОНЕЧКО»

02.06.2015 року розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». Відкриття табору ми розпочали із святкової лінійки та заспівали Гімн України. Потім дітей розприділили по загонах, ознайомили з режимом роботи табору, правилами поведінки та обов’язками. В таборі було створено 4 загони: «Живчики», «Метелики», «Козачата», «Дружба». Всі старанно працювали над оформленням загонових куточків, вивчали девізи, речівки та виготовляли емблеми загону. А також, проведено флеш-моб «Діти України за мирне небо».

/Files/images/мир.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 132

Коментарi