19.06.2015 р. - Закриття табору

Сьогодні день розпочався традиційно із зарядки та сніданку. Після чого діти були запрошені на перегляд презентації та фільму про життя у таборі. Сповнені позитивними емоціями, вихованці поділилися своїми враженнями та написали відгуки про найцікавіші моменти табірної зміни. На святковій лінійці, присвяченій закриттю, найактивніші учасники були нагороджені дипломами та подяками. День завершився святковою дискотекою і всі щасливі відправилися на літні канікули.

18.06.2015 р. - День дружби

Сьогодні відбулася гра «Таємний друг». Протягом цього дня діти готували приємні сюрпризи один для одного та вихователів. В загонах проводилися вікторини «Найкращий друг», «Цінуймо друзів». Вихованці мовної школи презентували власні проекти, над якими працювали протягом табірної зміни. На підсумковій лінійці діти відгадували, хто був автором їхніх подарунків, і таким чином дізналися свого таємного друга.

17.06.2015 р. - Міс та Містер табору

Нарешті спритні хлопці та витончені дівчата дочекалися свого дня, де із задоволенням показали всім свої вміння. Розпочався він з конкурсно - розважальної програми Міс та Містер табір 2015”. Свято включало в себе шість конкурсів до яких учасники підійшли з особливою відповідальністю. Вболівальники також не гаяли часу вони підготували номери для підтримки своїх загонів. Найактивнішим виявився загін «Козачата». Між конкурсами проведено рухливі ігри з глядачами. Підводячи підсумки конкурсу, журі оголосили переможців. Серед дівчат перемогу отримала Меренкова Олександра з загону «Дружба», серед хлопців І місце розділили Долін Ярослав із загону «Козачата» та Бобко Євгеній із загону «Метелики». Свято було цікавим, креативним та незабутнім.

16.06.2015 р. - День природи.

Сьогодні вихованці табору поринули у чарівний світ природи. Для дітей було проведено квест з різноманітними станціями, на яких вони виконували цікаві та пізнавальні завдання. На першій станції діти створювали екоплакат, на наступній - відповідали на запитання та розв'язували логічні задачі. Вихователі мовної школи провели гру "It smells like...", де запропонували дітям відгадати аромати фруктів та спецій. На станції "Фармацевти" вихованці показали знання з медицини, а на станції "Ти - частинка Землі" створювали фігури живої природи. За проходження кожної станції команди отримували зашифровані літери, з яких в кінці складали слова, а зі слів утворили гасло дня "Любіть Землю! Поважайте природу!"

/Files/images/квест.jpg

15.06.2015 р. - День театру

Сьогодні вихованці табору зібралися в святковій залі, щоб долучитися до джерела духовної наснаги, ім’я якому театр. Кожен загін представляв свою версію казок на сучасний лад. Загін «Живчики» підготували казку «Попелюшка», загін «Метелики» презентували виставу «Жив був пес», загін «Козачата» показали казку «Червоний капелюшок», загін дружба – «Білосніжка та четверо гномів». Між виставами вихованці підвищили свій освітній рівень розв’язуванням кросворду «Театральне мистецтво» та відповівши на багаточисленні запитання театральної абетки. Але родзинкою свята була інсценізація казки «Ріпка» англійською мовою, в якому взяли участь вихованці мовної школи. День був дуже цікавим, змістовним та пізнавальним. Нагородою для юних артистів стали бурхливі та тривалі оплески глядачів.

/Files/images/театр.jpg

12.06.2015 – День сучасної моди

Розпочався день, як звичайно – лінійка, зарядка, сніданок. На вході в школу вихованці четвертого загону роздавали візитки, для відвідувачів. А потім розпочали свою роботу салони краси – «Салон зачісок», «Салон манікюру та візажу», «Салон боді-арт», «Фотосалон», «Масажний салон», «Салон модного одягу», «Фітнес-центр». Вихованці та вихователі відвідували розважальні кімнати – робили зачіски, макіяж, тату, масаж та фотографувалися. День видався насиченим та надзвичайно захоплюючим, всі залишилися дуже задоволені і пішли додому з чудовим настроєм.

/Files/images/день моди.jpg

Робота мовної школи

1-й день

В перший день роботи були проведені ігри на свіжому повітрі. Діти вишикувалися в коло, виконали фізичні вправи. Потім були проведені лексичні ігри Сompass Name Game та I like… При проведенні ігор використовувався м’яч, як інструмент вибору наступного гравця. Також були проведені перші організаційні заняття, діти були ознайомлені з планом роботи.

2-й день

Були проведені вправи на свіжому повітрі, фізична зарядка англійською мовою. З першою групою був виконаний міні-проект Vocabulary Palms, з яким можна ознайомитися у кабінеті англійської мови. 2 група почала виготовлення щоденників, над яким буде проводитись робота протягом усього часу перебування в таборі.

Також були оформлені кабінети, в яких проводяться заняття.

3-й день

Вже традиційно фізична розминка на свіжому повітрі, вивчення пісні I can run та гра Run if you can… Також всі разом пограли в гру ABC Basketball. Було підготовлено вокально-танцювальний номер I’m gonna reаch up high. 2 група розпочала роботу над проектом Healthy Lifestyle

4-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі під англомовні пісні.

Робота над проектом Healthy Lifestyle (анкетування, Find someone who…) (2 група)

З першою групою проводилась лексико-граматична гра «Guess what I’m Doing». Діти отримували картки із зображенням видів спорту, інші повинні були вгадати, яким спортом займається друг, або потрібно було розповісти про себе та про свого сусіда.

5-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі, розучування пісні та рухів до неї.

1 група почала працювати над міні-проектом My house, був повторений лексичний матеріал з теми. 2 група працювала над проектом Healthy Lifestyle, виконувалися лексичні вправи у вигляді вікторини та кросвордів.

6-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі.

Вивчення лексичного матеріалу з теми «Природа» (під час перебування у лісі).

7-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі, активізація словникового запасу з теми «Погода».

Друга група складала вірш про сім’ю та записувала його у свої щоденники. Перша група працювала над міні-проектом «Мій будинок».

8-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі. Проведення граматичних ігор. Діти займались виготовленням паспорту My Identity Card та продовжували роботу над проектами.

9-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі. Проведення лексико-граматичної гри «I’m wearing…», виготовлення міні-проектів «Clothes» та заповнення схематичної таблиці «Food Chart».

10-й день

Фізична розминка на свіжому повітрі. Лексичні рухливі вправи. Інсценування казки «The Turnip».

11.06.2015 – День патріотизму. В Івано-Благодатненському НВК пройшов день патріотизму. Зранку, традиційно, всі разом, заспівали Гімн України сфотографувалися з прапором, який нам подарував 17 батальйон «Кіровоград».

Протягом дня вихованці створювали дерево єдності, виготовляли листівки і плели жовто-блакитні браслети на знак подяки захисникам, за наше мирне та щасливе майбутнє. Вихователями проведені вікторини «Я люблю Україну». В кінці дня провели флеш-моб «Єдина країна».

/Files/images/патріот.jpg

10.06.2015 – День сім’ї

Кожен загін представляв свою сім’ю, перший загін – індіанці, другий загін – королівська сім’я, третій загін – африканці, четвертий загін – шотландська сім’я. Всі, по черзі, представлялися та показували театральну постановку життя та побуту своєї сім’ї. Провели вікторину «Традиції і звичаї моєї сім’ї» та спортивні змагання. Загалом день видався насиченим та цікавим.

/Files/images/день сім\'ї.jpg

09.06.2015 – День туризму

Найдовгожданніший день вихованців та вихователів табору настав! Його чекали всі, без виключення, діти, адже ми вирушили у похід. Взяли з собою все необхідне знаряддя і попрямували до лісу. Прибувши до місця призначення хлопці почали збирати дрова, а дівчатка готувати бутерброди. Пізніше провели змагання між загонами «Зав’язування туристичних вузлів» та «Складання туристичної палатки». А також провели вікторину «Туризм у нашому житті». Погравшись у рухливі ігри, діти взялися за приготування каші. У кожного були свої завдання, хтось нарізав цибулю та сало, хтось натирав моркву, підкидали дрова у вогонь. Приготувавши смачну кашу всі пообідали, потім пограли у волейбол, та почали збиратися до школи. Всі повернулися зморені, але з чудовим настроєм та незабутніми враженнями.

/Files/images/День туризму.jpg

08.06.2015 – День Європи.

День був дуже цікавим та насиченим, адже разом з вивченням країн Європи, відбувся пісенний конкурс «Євробачення», де кожен загін представляв свої країни та демонстрував вокальний номер. Діти були одягнені у національні костюми своєї країни та розповідали про традиції і звичаї її народу. В кінці дня відбулося нагородження переможців конкурсу.

/Files/images/День Європи.jpg

05.06.2015 – День Цивільного Захисту

Розпочався день із ранкової лінійки і урочистого відкриття "Дня Цивільного Захисту”. Медична сестра та вихователі проводили заняття з медичної підготовки, в бібліотеці була відкрита виставка літератури "Природа і людина”. Для всіх працівників табору проведено тренування з евакуації, надання першої медичної допомоги - накладання пов’язок та шин, тренувалися робити непрямий масаж серця та штучне дихання. Для всіх вихованців проведено практичні заняття по відпрацюванню прийомів користування засобами індивідуального захисту та теоретичні запитання з медичних знань. Проведено виховний захід «Катастрофи сьогодення, та як захистити себе від лиха». Хлопці та дівчата на швидкість одягали протигази, та із задоволенням, взяли участь у комбінованій естафеті.

/Files/images/День Цивільного Захисту.jpg

04.06.2015 року відбулося урочисте відкриття Олімпійських ігор. Дітям було поставлено завдання знайти факел, проходячи різноманітні випробування. Після запалювання олімпійського вогню, відбулися змагання з олімпійських видів спорту. В кожному загоні знайшлися такі дітки, які показали хороші спортивні вміння. Спортивні ігри зібрали справжніх любителів спорту, змагань та естафет. День пройшов дуже вдало ми маємо багато олімпійців – переможців та справжніх шукачів пригод.

/Files/images/Олімпійський день.jpg

03.06.2015 року проведено День мистецтва. Діти демонстрували свої таланти до малювання, танцю, співу, виготовляли колажі «Україна – наша родина». Між загонамипроведено інтелектуальні змагання «Що ми знаємо про сучасне мистецтво?», де вихованці показали свої розумові здібності, а також малювали малюнки пальцями рук. По завершенню заходу провели танцювальний марафон.

/Files/images/День мистецтва.jpg

Відкриття табору відпочинку з денним перебуванням «СОНЕЧКО»

02.06.2015 року розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». Відкриття табору ми розпочали із святкової лінійки та заспівали Гімн України. Потім дітей розприділили по загонах, ознайомили з режимом роботи табору, правилами поведінки та обов’язками. В таборі було створено 4 загони: «Живчики», «Метелики», «Козачата», «Дружба». Всі старанно працювали над оформленням загонових куточків, вивчали девізи, речівки та виготовляли емблеми загону. А також, проведено флеш-моб «Діти України за мирне небо».

/Files/images/мир.jpg

_________________________________________________-

02.06.2014 - День відкриття табору відпочинку "СОНЕЧКО"

Відкриття табору ми розпочали із святкової лінійки та заспівали Гімн України. Потім дітей розприділили по загонах, ознайомили з режимом роботи табору, правилами поведінки та обов’язками. В таборі було створено 4 загони: «Капітошки», «Веселка», «Невгамовні», «Дивосвіт».

Всі дружно і старанно працювали над оформленням загонових куточків, вивчали девізи, речівки та виготовляли емблеми загону. Пізніше було проведено флеш моб, де учні, тримаючись за руки, створили назву табору «Сонечко» та конкурс малюнка на асфальті з теми «Збережемо нашу планету», вихованці показати як екологічні проблеми так і проблеми збереження миру на планеті.

В кінці дня була проведена підсумкова лінійка, всі отримали смайлики-заохочення, які в останній день табору можна буде обміняти на цікаві подарунки.

03.06.2014 - День чомучок (інтелектуальні ігри)

Ранок розпочався з традиційного співу Гімну України. Потім з великим задоволення всі загони представили свої назви, девізи, речівки, пісні, кімнати відпочинку. Виступи загонів були дуже цікавими. Пізніше провели зарядку та корегуючу гімнастику.

День видався дуже цікавим та насиченим, адже вихователі проводили інтелектуальні ігри між загонами. Вихованці з радістю взяли участь у змаганнях та показали свої знання, які здобули протягом навчального року. Змагання проходили між загонами «Капітошки» і «Веселка» та між «Невгамовними» і «Дивосвіт». Підрахувавши бали журі визначили переможців, ними стали «Веселка» та «Невгамовні».

В кінці дня проведено підсумкову лінійку та відзначено смайликами найактивніших вихованців.

04.06.2014 - День Нептуна. Купальські зорі

День, дійсно був схожим на Нептуна, адже з самого ранку йшов дощ, але він не зіпсував святкового настрою в таборі. Після зарядки та гімнастики загони вправно почали готуватися до свята. І нарешті ми потрапили в підводне царство! З’явилися Нептун з Русалонькою. Вони проводили різноманітні конкурси, змагання, загадували загадки.

Загони продемонстрували своє домашнє завдання, яке попередньо отримали, а саме показали сценки «Як ми відпочиваємо на морі?»

Всі дівчатка, були вбрані у вінки і танцювали танок з Русалкою. По завершенні свята Нептун оголосив переможців конкурсу «Найкращий вінок» та «Костюм богатиря» і вручив переможцям смачні подарунки.

05.06.2014 - Сорочинський ярмарок. День пародій.

Ось і настав день, якого діти давно чекали та ретельно до нього готувалися, адже ярмарка – це завжди весело та цікаво.

На ярмарці вихованці купували та продавали різноманітні товари – це печиво, бублики, компот, фрукти, а також різноманітні прикраси для дівчаток.

Цього дня, також, було організовано конкурс пародій, де діти пародирували відомих артистів естради. Найпопулярнішою співачкою виявилася Вєрка Сердючка, яку, із задоволенням, копіювали хлопці 4 загону.

Після показової програми, була проведена святкова дискотека.

06.06.2014 - День спортивних ігор

Настав п’ятий день нашої табірної зміни – день спорту. Погода цього дня була сприятлива для проведення конкурсно – розважальної програми «Веселі старти».

Змагання пройшли в дружній спортивній атмосфері, загони грали в рухливі ігри на свіжому повітрі та в спортзалі.

В кожному загоні знайшлися такі дітки, які показали хороші спортивні вміння. Спортивні ігри зібрали справжніх любителів спорту, змагань та естафет.

День пройшов дуже вдало ми маємо багато олімпійців – переможців та справжніх шукачів пригод.

10.06.2014 - День туризму та природи

Найдовгожданніший день вихованців табору настав! Його чекали всі, без виключення, діти, адже ми вирушили у похід.

Взяли з собою все необхідне знаряддя і попрямували до лісу.

Прибувши до місця призначення хлопці почали збирати дрова, а дівчатка готувати бутерброди.

Пізніше провели змагання між загонами «Зав’язування туристичних вузлів» та «Складання палатки», перемогу здобули загін «Дивосвіт».

Погравшись у рухливі ігри, діти взялися за приготування каші. У кожного були свої завдання, хтось нарізав цибулю та сало, хтось натирав моркву, підкидали дрова у вогонь і т.д.

Приготувавши смачну кашу всі пообідали, зібрали сміття з галявини та почали збиратися до школи, де дітей чекало ще одне завдання «Спортивне орієнтування на місцевості», з ним вихованці впоралися швидко та із задоволенням.

На підсумковій лінійці всі активні учасники, були відзначені смайликами.

11.06.2014 - Міс та Містер табір

Нарешті спритні хлопці та витончені дівчата дочекалися свого дня, де із задоволенням показали всім свої вміння.

Розпочався він з конкурсно - розважальної програми Міс та Містер табір 2014”. Свято включало в себе шість конкурсів до яких учасники підійшли з особливою відповідальністю.

Вболівальники також не гаяли часу вони підготували номери для підтримки своїх загонів. Найактивнішим виявився загін «Невгамовні». Між конкурсами проведено рухливі ігри з глядачами.

Підводячи підсумки конкурсу, журі оголосили переможців, ними стали учасники загону «Капітошки» - Бабіч Альона та Пономаренко Денис.

12.06.2014 - День Цивільної Оборони та об'єктивного тренування

Розпочався день із ранкової лінійки і урочистого відкриття "Дня Цивільної Оборони”. Медична сестра та вихователі проводили заняття з медичної підготовки, в бібліотеці була відкрита виставка літератури "Природа і людина”.

Для всіх працівників табору проведено тренування з евакуації, надання першої медичної допомоги - накладання пов’язок та шин, тренувалися робити непрямий масаж серця та штучне дихання.

Для всіх вихованців проведено практичні заняття по відпрацюванню прийомів користування засобами індивідуального захисту та теоретичні запитання з медичних знань.

Хлопці та дівчата на швидкість одягали протигази, та із задоволенням, взяли участь у комбінованій естафеті.

На підсумковій лінійці всі учасники були відмічені та нагороджені смайликами.

13.06.2014 - День сміху

День справді видався веселим. З самого ранку діти розвішали таблички з смішними назвами на всіх кабінетах школи. Були створені різноманітні атракціони, а саме – «Салон краси» (манікюр, макіяж, зачіски), «Масажний салон», «Салон тату», «Кімната реєстрації дружби», «Фотосалон», «Фітнес центр». Вихованці та вихователі відвідували розважальні кімнати – робили зачіски, тату, масаж та фотографувалися.

Всі залишилися дуже задоволені і пішли додому з чудовим настроєм.

16.06.2014 - День етикету. Свято бантика

Сьогодні День етикету, свято бантика. Діти прийшли гарно одягнені на одязі у них були чудові різнокольорові бантики. Після зарядки відбулася міні – презентація на кращий бантик. Виступи дітей були цікавими та оригінальними.

До свята бантика також увійшла конкурсно – розважальна програма „День етикету”. Учасники підготували цікаві сценки, де показали, як мають вести себе виховані люди, а також дітям було запропоновано пограти у цікаву вікторину «Правила етикету».

Після презентації загін «Невгамовні» та загін «Дивосвіт» продемонстрували всім присутнім правила поведінки на балу.

Було дуже цікаво, всі залишилися задоволені.

17.06.2014 - День єдності народів. Розважальне шоу "Я люблю Україну"

З метою виховання патріотизму, гордості за свою країну та створення атмосфери національної єдності в таборі проведено «День єдності народів». Вихованці створили костюми різних національностей та провели їх захист, а також створили коло єдності, яке символізувало дружбу та мир на всій планеті.

Пізніше між вихованцями табору провели розважальне шоу «Я люблю Україну». Учасники були поділені на дві команди «Сині» та «Жовті». Дітям ставили різноманітні запитання, щодо знань українських народних традицій, прислів’їв, казок. Був конкурс пантоміми, де діти мовою жестів загадували своїй команді відомих українських діячів культури, мистецтва, політики та ін.

Підсумувавши бали журі оголосили результати конкурсу, команди набрали однакову кількість балів - перемогла дружба.

Ми любимо свою країну і хочемо бачити її в мирі та процвітанні!

18.06.2014 - День караоке. Олімпійський день

В День Співу було проведено конкурсну програму «Караоке», де вихованці загонів могли показати свої таланти та вокальні здібності. Найактивнішими виявилися вихованці загону «Невгамовні».

Діти виконували пісні різноманітних репертуарів, але найбільш популярними були сучасні пісні.

Цього ж дня, з метою підтримки фізичної культури і спорту в таборі проведено Олімпійський день. Під час відкриття діти запалили олімпійський вогонь та пробігли з ним марафон на 250 м.

Також провели змагання між загонами – віджимання від підлоги, перетягування канату, різноманітні естафети: «Човниковий біг, «Біг з веденням м’яча», «Стрибки в мішках» та ін.

День видався дуже насиченим і водночас цікавим. На підсумковій лінійці всі активні учасники отримали смайлики.

19.06.2014 - День навколишнього середовища

19 червня у нашому пришкільному таборі відбувся День охорони навколишнього середовища. Виступи агідбригад, виставки малюнків, конкурси на кращий твір і рекламний слоган сприяли екологічному вихованню та розвитку мислення й творчості вихованців табору.

Цікава розповідь вихованців загону «Дивосвіт» супроводжувалася показом колекції мінералів, взятої з кабінету біології.

Після теоретичної частини ми прейшли до практичної, а саме: зібрали сміття на вулиці біля НВК, посапали бур’яни на клумбах, допомогли обрізати кущі біля входу в заклад.

Чистота навколишнього середовища - справа не тільки уряду, служб нагляду та контролю, це - відповідальність кожного з нас. Від нас залежить, чим ми дихаємо, що нас оточує кожний день, по яких вулицях ми ходимо, у яких лісах та парках відпочиваємо.

Бережімо природу – вона потребує нашої допомоги!

Цього ж дня діти загонів «Невгамовні» та «Дивосвіт», разом із своїми вихователями, відвідали Кіровоградський дендропарк.

20.06.2014 - Закриття табору

Ось і настав день закриття табору «Сонечко». Діти були трішки засмучені, але в повітрі все одно відчувалося свято. Закриття табору розпочалося з урочистої лінійки, де діти мали змогу виступити востаннє на святі табору.

Після святкової лінійки на вихованців чекали подарунки, які вони отримали в обмін на смайлики зароблені протягом табірної зміни. Також була проведена безпрограшна лотерея для всіх учасників оздоровлення.

Після отримання призів діти мали змогу поділитися веселими моментами, які трапилися з ними в таборі.

Найактивніших учасників табору нагороджено дипломами та подяками. Тож ми всі з нетерпінням будемо чекати наступну табірну зміну, яка буде наступного літа.

Кiлькiсть переглядiв: 335

Коментарi