22.06.2016 р. Закриття табору відпочинку "Сонечко"

Сьогоднішній день в таборі відпочинку пройшов весело та жваво. Діти востаннє представили загони, активно виконали ранкову зарядку. Патріотична хвилинка стала підсумком всього побаченого та почутого за зміну, вихованцям було запропоновано відео, під час перегляду якого вони повинні були впізнати місто та назвати його визначні місця. З завданням впорались всі. Надалі діти готували та отримували подарунки від таємних друзів, поза увагою не залишився ніхто. Жвавий інтерес викликала лотерея подарунків, участь у ній могли взяти вихованці, які мали смайлики. Призи лотереї сподобались всім. Кульмінацією подій став перегляд презентації та відео про табірне життя. Це викликало приємні спогади про найцікавіші моменти. День закінчився лінійкою, на якій були підведені підсумки табірної зміни та вручені дипломи найактивнішим вихованцям.

Робота мовної групи

Робота мовної школи була присвячена дню дружби. На додачу до загальнотабірних заходів, діти ознайомились з особливостями святкування дня дружби в світі, пройшли тест «Чи хороший ти друг?», виконали інтерактивні завдання. Також з вихованцями мовної школи було опрацьовано лексичний матеріал з теми «Характер», а потім кожен зміг описати власного друга. Як виявилось, в нашій школі навчаються діти, у яких найкращі друзі. В кінці дня вихованцям мовної школи також були вручені дипломи та відзнаки.

/Files/images/H-QQB_9SA5k.jpg

21.06.2016 р. День туризму

Найдовгожданніший день вихованців та вихователів табору настав! Його чекали всі, без виключення, адже ми вирушили у похід. Але не всі діти мали змогу піти, оскільки «Любистківці» вирушили на заключний концерт «Степові джерела», де отримали нагороди та порадували всіх присутніх своїми танцями. Інші діти взяли з собою все необхідне знаряддя і попрямували до лісу. Прибувши до місця призначення, хлопці почали збирати дрова, а дівчатка готувати бутерброди. Пізніше провели змагання між загонами «Зав’язування туристичних вузлів» та «Складання туристичної палатки». А також провели вікторину «Туризм у нашому житті». Погравшись у рухливі ігри, діти взялися за приготування каші. У кожного були свої завдання, хтось нарізав цибулю та сало, хтось натирав моркву, підкидали дрова у вогонь. Приготувавши смачну кашу, всі пообідали, потім пограли у волейбол, та почали збиратися до школи. Всі повернулися зморені, але з чудовим настроєм та незабутніми враженнями. Наприкінці дня, в таборі було проведено Олімпійський день, де діти взяли участь у біговому марафоні та ознайомились з Олімпійськими видами спорту.

Робота мовної групи

Вихованці мовної школи долучилися до дня туризму. Діти з радістю вирушили в похід, де на них чекала несподівана вікторина “ Good Manners Quiz”. Її питання були присвячені етикету, кумедним випадкам та правилам поведінки в сучасному суспільстві. Всі активно відповідали на запитання,згадували раніше почуте та вивчене. Також діти грали в гру ”Guessing a “secret code”, а потім самостійно писали один одному закодовані смс повідомлення. Під час інтерактивних вправ діти дізнались багато нової та корисної інформації.

/Files/images/SDQ2E6869yI.jpg

18.06.2016 р. День патріотизму

Сьогодні табір розквітнув яскравими барвами – учні та вчителі святкували день патріотизму. Всі вбралися в українські вишиванки, навіть найменші вихованці. День розпочався з виконання гімну, і саме сьогодні в очах присутніх світилася особлива гордість за свою Батьківщину. Хвилю патріотичного настрою продовжив перегляд відео про Кіровоград, діти впізнали добре знайомі місця та побачили, як вони виглядали раніше. Надалі вихованцям табору була запропонована презентація «Умовна подорож Україною», після якої всі дружно долучилися до виготовлення колажу «Я люблю свою країну», а потім організували показ вишиванок.

Робота мовної групи

Вихованці мовної школи долучилися до дня патріотизму. Діти з захопленням розповідали про власне село, його визначні місця та природні пам’ятки, демонстрували фотографії найкрасивіших місць. Потім всі разом вивчили вірш “Love Ukraine”. Насамкінець вихованці табору виготовили та представили власні міні-проекти “My village”.

/Files/images/IMG_5092.JPG

17.06.2016 р.День магії

З самого ранку в таборі панувала атмосфера магії. І хоча день розпочався традиційно з лінійки та ранкової зарядки, всі вихованці табору з нетерпінням чекали квесту за мотивами «Поттеріади». Навіть патріотична хвилинка була пов’язана з магією, діти переглядали відео про фортеці та замки України. А потім розпочався квест по школі Хогвартс. Спочатку Сортувальний капелюх розподілив дітей по факультетам, потім всі пройшли посвяту в учні скуштувавши чарівного зілля, а після цього вирушили по магічним кімнатам, де на всіх чекали цікаві завдання (закінчи вірш, вгадай героя твору, знайди потрібний об’єкт, вгадай пісню і т.д.) Всі завдання тісно переплітались із сюжетом твору та реаліями життя. Найспритніший факультет здобув заповітний ключ від чарівної скриньки, а потім всі учасники квесту виклали карту України із здобутих підказок.

Робота мовної групи

Цей день роботи був присвячений відомим ілюзіоністам та магам. Діти переглянули цікаве відео про Девіда Копперфілда, ознайомилися з його найвідомішими трюками . Потім всі разом працювали над уривками твору «Гаррі Поттер та філософський камінь». Надалі діти виконували інтерактивне завдання на свіжому повітрі, яке було частиною загальношкільного квесту.

/Files/images/IMG_5023.JPG

16.06.2016 р. День музики

Зранку діти вже звично вишикувалися на лінійку, представили загони та зробили ранкову зарядку. Під час патріотичної хвилинки було переглянуто відео про українську Венецію – Вилкове. Всі були вражені красою та незвичністю цього села в Одеській області. День музики залишив багато приємних емоцій. Вихованці з ентузіазмом представляли свою музичну епоху, розповідали про історію виникнення музичних стилів, виконували пісні та навіть влаштували цілу виставу, зобразивши виступи відомих артистів. Шалені оплески зірвали Алла Пугачова, Юрій Шатунов, Софія Ротару, Ярмак та Артем Лоїк. День пройшов на одному диханні та глибоко закарбувався у пам’яті всіх учасників і глядачів.

Робота мовної групи

Цей день був присвячений історії музики та відомим виконавцям. Вихованці мовної школи представили презентації про групи “The Beatles”, “OneRepublic” та співаків Елтона Джона, Адель і Ріанну. Діти показали добрі знання сучасної англомовної музики. Пізніше всі разом обговорили власні музичні вподобання, виконали тест “Guess the Musical Instrument” та розучили пісню “Yesterday”.

/Files/images/0gxxdzdn_fg.jpg

15.06.2016 р. Міс та Містер табору

Початок дня пройшов за звичним розпорядком: перекличка загонів, співання гімну, ранкова зарядка. На патріотичній хвилинці діти переглянули відео про ландшафтні парки України, що дало можливість всім ще раз переконалися в красі та унікальності нашої держави. У зв’язку з погодними умовами раніше запланований день туризму було перенесено, а замість нього проведено конкурс «Міс і Містер табору». Діти старанно приготувалися до випробувань. Глядачі були вражені яскравими костюмами, енергійними танцями, запальними піснями та веселими жартами. Жоден учасник не залишився поза увагою, всі отримали дипломи та заохочення.

Робота мовної групи

Сьогоднішній день був присвячений уявній подорожі англомовними країнами. Діти переглянули цікаві відео про Лондон, Нью-Йорк, Сідней, а також презентації про міста-столиці історичних областей Великої Британії. Надалі вихованці висловили своє ставлення до подорожей, назвали найцікавіші на їх думку місця, які варто обов’язково відвідати, а також обговорили улюблені способи подорожування.

14.06.2016 р. День талантів

Настав один із найкреативніших та цікавих днів нашого табору – День талантів. Діти мали змогу показати свою фантазію, здібності та вміння бути артистами. Після ранкової зарядки і патріотичної хвилинки, де вихованці переглянули відеоролик про «Сім чудес України» всі ретельно готувалися до заходу. Попередньо кожен загін отримав завдання представити костюми різноманітних професій. З великим захопленням вихованці продемонстрували яскраві костюми та їхню модернізацію в майбутньому. Підсумком заходу було дефіле саморобних капелюхів, серед яких обрали найоригінальніший та наймодніший. В кінці дня для всіх бажаючих відкрилися салони краси, фітнесу, масажу та реєстрації дружби і шлюбу.

Робота мовної групи

Учні мовної школи сьогодні присвятили день моді сучасності та історії одягу за останні 100 років. Діти переглянули відео «100 Years of Fashion - Men» та «100 years of Fashion – Women». Надалі вихованці грали в гру «I love Clothes», працювали над завданням з історії одягу «The Time Line». Проаналізувавши зміни моди на одяг за різні роки, діти поділилися враженнями та своїми вподобаннями.

/Files/images/pR87I5txjoI.jpg

13.06.2016 р. День кулінарів "Мастер-шеф"

Робочий день у таборі розпочався як завжди із представлення загонів та ранкової зарядки. Під час патріотичної хвилинки діти продивилися відеоролик про Олешківські піски, найбільшу пустелю в Європі, що знаходиться в Херсонській області. День був присвячений кулінарному мистецтву. Були заплановані ярмарок та шоу «Мастер-шеф». Вихованці табору завчасно приготували різноманітні смаколики, які всі охочі могли придбати за смайли. Кульмінацією дня стало кулінарне змагання між загонами «Мастер-шеф». Діти вправлялися у приготуванні страв та напоїв, сервіруванні столу, демонстрували власні знання української, італійської, болгарської та грузинської кухонь. На святі знайшлося місце і Попелюшці: один із конкурсів був безпосередньо пов’язаний із сюжетом казки. В кінці дня найактивніші учасники отримали нагороди та заохочення.

Робота мовної групи

День роботи мовної школи був присвячений особливостям харчування в певних країнах (Eating in China, National Cuisine of Ukraine and differences between them), а також засадам правильного та неправильного харчування. Діти ознайомилися з цікавою інформацією про китайську кухню, розповіли про українську, а потім назвали розбіжності між країнами. Далі учням була представлена презентація із різними інтерактивними завданнями про здорову та нездорову їжу. Насамкінець кожен розповів про свою улюблену страву, а потім всі разом склали корисне меню на день.

/Files/images/kgcozZLUlTo.jpg

11.06.2016 р. День сміху

Сьогодні в таборі пройшов День Сміху. Дощовий день не став перепоною для наших дітей. Зарядку та лінійку провели у спортивному залі. Вихованці переглянули пізнавальне відео «Мандрівка Україною» під час патріотичної хвилинки, після чого кожен бажаючий розповідав про власну подорож Україною. Потім вихованці почали ретельно готуватися до проведення розважальної гри «Розсміши коміка». Всі учасники намагалися розвеселити коміків не лише жартами, а й піснями та жартівливими танцями. Незабутнім виявився спільний виступ «Веселих клоунів» із І та ІІ загонів та «Красунь» із ІІІ та ІV загонів. В кінці дня на підсумковій лінійці було відзначено смайликами найактивніших вихованців.

Робота мовної групи

День сміху у мовній школі видався напрочуд цікавим. Спочатку діти переглянули кумедні відео про тварин «Animals are the best at making us laugh» та «Nothing will make you laugh harder than funny animals», потім кожен мав нагоду розповісти смішні історії про своїх домашніх улюбленців, або про цікаві життєві моменти. Також діти отримали завдання скласти жарти із речень, розташованих у неправильному порядку. Наприкінці дня найактивніші отримали нагороду у вигляді смайлика.

/Files/images/7uIZecUPjgs.jpg

10.06.2016 р. Екскурсія на Кондитерську фабрику "РОШЕН"

День видався просто чудовим! Не дивлячись на те, що довелося рано вставати діти були в чудовому настрої та повні енергії. Дорогою до Кременчука ми оглянули Кременчуцьке водосховище та Кременчуцьку ГЕС, які справили велике враження на вихованців. Під час екскурсії на фабриці «Рошен» діти дізналися про історію заводу, продукцію та асортимент, а також побачили процес виготовлення карамельок, роботу новітнього обладнання та професійність працівників фабрики. По завершенню екскурсії на вихованців чекав приємний сюрприз – дегустація солодощів і цікаві подарунки від Кондитерської корпорації «Рошен». Після екскурсії діти відвідали місцевий дендропарк та набережну Дніпра. І на завершення нашої подорожі ми побували в кафе «МакДоналдс», яке здійснює дитячі мрії. Всі були дуже зморені, але надзвичайно щасливі!

/Files/images/mMkrbXq4RTQ.jpg

09.06.2016 р. День сім'ї

Табірне життя принесло радість своїм вихованцям і сьогодні. Вже за звичкою діти вишикувались на лінійку, представили свої загони та проспівали Гімн. Енергійна ранкова зарядка надала бадьорості та сил. Під час патріотичної хвилинки діти переглянули фільм про об’єкти світової культурної спадщини ЮНЕСКО, які знаходяться на території України. Справжня гордість за Батьківщину світилась в очах вихованців. Надалі в таборі панувало дійство, присвячене дню сім’ї. За попереднім жеребкуванням кожен загін отримав своє завдання і вже під час виховного заходу представляли свої сім’ї. Можна було познайомитися з бразильською та афроамериканською сім’ями, а також родинами інопланетян та ковбоїв. Свято справило велике враження на учасників та глядачів, подарувало масу незабутніх емоцій.

Робота мовної групи

Вихованці мовної школи присвятили цей день розгляду та обговоренню сімейних цінностей і обов’язків. Спочатку діти розповідали про свої сім’ї, обговорювали переваги та недоліки великої і малої сімей. Надалі їм було запропоновано вікторину «The members of the family». Діти успішно впорались із завданням. Потім вихованці переглянули відео «The notebook» (про домашні обов’язки та необхідність допомагати один одному). Після обговорення вихованці намалювали емблему своєї сім’ї.

/Files/images/LrVASnhhuZE.jpg

08.06.2016 р. День розумників (Інтелектуальні ігри)

Ранок розпочався з традиційного співу Гімну України. Потім з великим задоволенням всі загони представили свої назви, девізи та речівки. Виступи загонів були дуже цікавими. Пізніше провели зарядку та патріотичну хвилинку. Перегляд фільму про Чернівецький університет справив велике враження на дітей. День видався дуже цікавим та насиченим, адже вихователі проводили інтелектуальні ігри між загонами. Вихованці з радістю взяли участь у змаганнях та показали свої знання, які здобули протягом навчального року. В кінці дня проведено підсумкову лінійку та відзначено смайликами найактивніших вихованців.

Робота мовної групи

День був присвячений розширенню знань учнів про європейські країни. Спочатку вихованці ділилися один з одним інформацією, якою вони володіли на початку заходу. А знали вони досить багато. Надалі діти переглянули цікаві відеоролики про Велику Британію, Німеччину, Україну та презентацію про Італію; прослухали інформацію про визначні місця цих країн, успішно склали інтерактивний тест та перевірили набуті знання у вікторині, а також виготовили спільний колаж.

/Files/images/0le44gBP9BQ.jpg

07.06.2016 р. День казки

Сьогодні зранку в таборі нас зустріло ясне небо і яскраве сонечко. Спочатку була лінійка, зарядка, потім – патріотичний флеш-моб «Прапор України» і патріотична десятихвилинка. Пізніше розпочався захід «Українська казка на сучасний лад». Діти представляли казки: «Ріпка», «Рукавичка», «Три Богатирі», «Колобок». Всі хвилювались, але дуже старались! Казкові персонажі, яскраві костюми, креативні сценки – всі отримали задоволення від перегляду. Після виступів зробили загальне фото на пам’ять і найактивніші учасники отримали смайлики, які в останній день табору можна буде обміняти на цікаві подаруночки.

/Files/images/qwuAckKvzdc.jpg

06.06.2016 р. Відкриття пришкільного табору відпочинку "СОНЕЧКО"

06.06.2016 року розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». Відкриття табору ми розпочали зі святкової лінійки та заспівали Гімн України. Старший вихователь Іванова І.В. ознайомила присутніх з режимом роботи, правилами поведінки та обов’язками в таборі. Потім для дітей провели хвилинку патріотизму (перегляд відео «Мандрівка країною за 15 хв»). Всі старанно працювали над оформленням загонових кімнат, вивчали девізи, речівки та виготовляли емблеми загону. А на завершення провели флеш-моб «Ми діти миру».

Робота мовної групи

1. Складання девізу загону "Сімейка "DreamTeam"" 2.Оформлення стінівки загону. 3. Підготовка до Дня укр.казки: розподіл дітей за ролями казки "The Pretty Little Mitten". 3. Проведення рухливих ігор "Outdoor Games"

/Files/images/f-ZtQKkfXIk.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 291

Коментарi