Брошура табір "Сонечко"

Відеоролик табір "Сонечко"

Мовна група 2019

01. 06. 2019 – День захисту дітей. Відкриття табору

01 червня 2019 року на базі Івано-Благодатненського НВК розпочав свою роботу пришкільний табір "Сонечко".

Дітей було ознайомлено з режимом роботи табору, після чого вони разом з вихователями в своїх загонах зайнялися розробками своїх девізів, речівок та підготовкою до свята на честь відкриття табору, яке завершилось динамічним флешмобом.

Паралельно із цими заходами частина вихованців табору "Сонечко" стали учасниками фестивалю "Степові джерела", на якому були нагороджені Кобренюк Віталій, Бобко Євген, Пономаренко Денис, ансамбль "Любисток" та його керівник Прокопчук Тетяна Олександрівна.

03. 06. 2019 – День архітектора

Учням було запропоновано перегляд відео про найдивовижніші та нереальні види архітектури. Після перегляду вихованці мали змогу відчути себе юними архітекторами та конструювали будівлі з лего, робили макети будівель, та електронні проекти будівель майбутнього.

Завершили день побудовою фортець з піску. День пройшов у веселому настрою, захопливо та креативно.

04. 06. 2019 – День Батьківщини

Сьогодні в таборі "Сонечко" пройшов День Батьківщини.

Було проведено змагання між командами "Козачати" та "Запорожці". Діти згадали історію нашого краю, славне минуле України. Учасники називали відомих українців в конкурсі "Знай наших", рослини нашого краю в конкурсі "Вгадай рослину", малювали малюнки "Я люблю Україну".

Для згуртованості колективу мовної групи провели гру «Павутинка», де діти говорили свої вподобання та хоббі своїх друзів; створили «Килимок передбачень» з побажаннями своїм товаришам. Учасники мовної групи грали в командну гру «Пазл», де створювали слова, а потім розповідь з ними.

Діти отримали велике задоволення від проведеного дня в таборі, масу позитивних емоцій, а також багато цікавого і корисного.

05. 06. 2019 – День козацтва.

З метою розвитку пізнавальної активності дітей, прагнення якомога глибше пізнавати національне коріння, залучення дітей до української національної обрядовості, підготовки і проведення народних свят, ігор, використання народної творчості, було проведено змагання змагання "Де козак, там і слава!", конкурс малюнків «Козаки» та рухливі народні ігри.

Програма змагань включала вісім видів, які розподілені на теоретичну та фізичну підготовку дітей.

Мовна школа працювала над темою " Подорож. Діти розучили пісню з назвами видів транспорту, пограли в гру Поміняйся місцями, якщо подорожував на потязі. Також було проведено квест, який припав дітям до вподоби.

Діти отримали багато позитивних емоцій і довели ,що вони справжні козаки.

06. 06. 2019 – День Європи.

Сьогодні в таборі було проведено День Європи. Спочатку вихованці навчилися вітати одне одного різними мовами, розучивши відповідну пісеньку. Потім кожен загін презентував свою країну, розповівши цікаві факти про неї. Після виступів учасники для участі у квесті були об’єднані в команди. Квест складався з 6 станцій, завдання яких були присвячені європейським країнам. Великий інтерес викликали фотоквіз, відеоквіз, станція "Правда-Неправда", а також складання пазлу "Карта Європи" та поєднання відповідностей. Після завершення були проведені підсумки, а переможці отримали солодкі подарунки.

Задоволені та щасливі вихованці табору чекають нових захоплюючих пригод та цікавих заходів.

07. 06. 2019 – День професії

Промайнув ще один цікавий та веселий день в таборі «Сонечко».

Відбулося змагання «Моя улюблена професія» між загонами.

Кожен загін обирав професію та розкривав за допомогою сценок значення, особливості та зміст кожної з них. Серед спеціальностей були професії лікаря, перукаря, вчителя. А також вихованці приймали участь у вікторині, метою якої було перевернути увагу до різноманітності професії, важливість кожної діяльності та розширити знання про професії.

А в мовній групі також не сумували. «День Казки» - один з найцікавіших днів, оскільки це повернення в дитинство, де нам, маленьким, читають казки батьки.

Сьогодні діти розвивали комунікативні навички з англійської мови, збагачували свій лексичний запас, декламували chats різкими голосами, читали оповідання «Mog`s kittens» різними емоціями.

В кінці заняття вихованці мовної групи створювали Candystories та ласували цукерками з них.

День промайнув швидко, діти чекають з нетерпінням продовження літніх пригод у таборі.

10. 06. 2019 – День розваг

Пройшов день розваг у таборі. Загонові кімнати перетворились у салони краси, у яких можна було б зробити чудову зачіску, сучасний макіяж і трендовий манікюр. А також працював салон реєстрації дружби та фотосалон. Всі охочі могли зареєструвати свою дружбу та отримати свідоцтво і зробити фото на згадку. З найменшими вихованцями табору була проведена цікава гра у форматі «Категорії – Запитання».

Протягом дня діти із задоволенням грали в настільні ігри: «морський бій», «лото», «дженга», «хрестики-нолики», «ерудит» і «Хто я?».

Заняття у мовній групі було присвячено темі «Погода». Ранок розпочався з веселої пісеньки. За її допомогою пригадали та вивчили нові слова, а також повторили граматичні конструкції. Потім діти працювали в групах, поєднуючи відповідності між малюнками та картками. Завдання виявилось неважким і діти швидко впорались з ним. Наступним етапом було опрацювання прогнозу погоди у Великій Британії та його графічне відображення. Останнім етапом стало створення «Колеса погоди». Діти з задоволенням вирізали, розфарбовували, презентували свої поробки та гралися з ними, повторивши таким чином лексичний матеріал ще раз. Заняття промайнуло швидко і з користю.

Діти були в захваті від фото, макіяжу, зачісок та настільних ігор. З нетерпінням чекають наступного дня в таборі

11. 06. 2019 – День веселки

11 червня 2019 року у пришкільному таборі «Сонечко» відбувся яскравий та вражаючий День веселки.

Вихованці дізналися як народжується райдуга та ознайомились з поняттям «дисперсія світла». Мали змогу практично її утворити за допомогою простого ліхтарика та призми. Зробили дослід під назвою «Веселка в склянці», взяли участь у веселковому квесті, який завершився кольоровою фотосесією та водною битвою.

Свою роботу в мовній групі діти розпочали з гри «Єгипет» для згуртованості в колективі та зняття напруги.

Коли вихованці побачили карту минулорічного проекту, то одразу зрозуміли тему заняття – «Батьківщина». Об’єднавшись у команди, діти склали списки слів, які в них асоціюються з Батьківщиною, пограли гру «Moscitos», співали створені самостійно «Short hip-hop chats».

Головну увагу приділили міні-проектам про своє село. В своїх командах діти обрали фотографів, їх завдання зробити цікаві фото місць свого села; редакторів, які описували сфотографовані місця; програмістів, які оформляли зібрану інформацію через програмне забезпечення Power Point. На завершення кожна команда презентувала свій проект.

Діти отримали безліч позитивних емоцій.

12. 06. 2019 – День Землі

День Землі у таборі "Сонечко" був насиченим цікавими пригодами.

Вихованці табору відвідали кінотеатр, де переглянули мільтфільм "Секрети домашніх тварин 2". Найбільш запам'ятались герої: Сніжок, Макс, Хлоя, Дюк. Мультфільм веселий та вчить не залишати друзів у біді.

А також створили стінний проект, де вихованці дали обіцянки робити певні речі, задля збереження довкілля: не розкидали етикетки на вулиці, закривати воду, коли чищу зуби... Була проведена екологічна гра ''Дари Землі". Діти з задоволенням виготовляли слайми.

Заняття в мовній групі було присвячено темі "Тварини". Спочатку діти в командах грали в лексмчні ігри " Пригадай тварину" та "Hangman". Саме гра "Hangman" викликала велике захоплення, оскільки діти з усіх сил наманались врятувати чоловічка. Після відпрацювання лексичного матеріалу діти ознайомились з цікавими фактами про тварин і були здивовані тим, що ведмежі пазурі досягають 15см у довжину, а фламінго їдять спеціальний планктон для надання рожевого кольору їх пір'ю. Багато веселощів викликав конкурс скоромовок, переможцю якого дістався солодкий приз. Завершальним етапом стала робота над проектом "Animals: Fact File". Діти ознайомились із готовим проектом від Британської ради та на його основі створили власні розробки про тварин та представили їх на загал.

Наприкінці дня діти поласували смачним морозивом.

13. 06. 2019 – Міс та Містер табору

Сьогодні у таборі «Сонечко» обирали Міс та Містера табору.

Вихователь Переверзєва О.В. підготувала різноманітні конкурси і завдання: «Візитна карта», «Зрозумій мене», «Дизайнери», «Перукарі», «Танцювальний».

Компетентне журі визначило переможців: титул "Міс і Містер табору: найчарівніша пара - 2019" отримали Сурмай Аліна і Чуба Даніїл. Кожен учасник конкурсу отримав приємні подарунки та позитивні емоції.

Вихованці мовної групи працювали над темою "Здорова їжа". Спочатку діти обговорили, які продукти належать до здорового харчування, повторили вже відомі та вивчили нові слова з теми, а потім створили з ними ментальну карту. Для активізації словникового запасу були проведені ігри "Корисне - некорисне" (гра з м'ячем), fruit and vegetable ABC, а також розв'язаний кросворд. Насамкінець діти перейшли до виготовлення проектів. Молодші школярі виготовили проект "Healthy food", в якому представили власні харчові звички та уподобання, а старші створили Vegetable Person (овочевого чоловічка). Всі проекти були презентовані в групі.

14. 06. 2019 – День мистецтва

У таборі "Сонечко" відбувся День мистецтва з елементами тренінгу та арт-терапії. Діти розширили свої знання про мистецтво, про себе, про оточуючих. Із великим задоволенням виконували творчі вправи "Очікування", "Знайди своє місце у веселці", "Оживи фігуру", "Чарівні істоти".

А також вихованці табору здійснили подорож до майстерні «Веселі карамелі». В майстерні діти мали змогу стати учасниками подорожі по країні Карамелії та пізнали секрети виготовлення льодяників із візерунком всередині, відвідали заняття карамельного майстер-класу, де навчилися створювати карамельний шедевр власноруч.

Сьогодні в мовній групі на базі пришкільного табору "Сонечко" був "День читання". На початку заняття діти пограли в гру "Моя улюблена книга", висловивши свої вподобання та дізнались про інтереси своїх друзів. Потім вихованці табору дивились мультик "Дівчинка, яка ненавиділа книги". Під час перегляду діти намагались передбачити сюжет, чим були задоволені, якщо вгадували наступні події. Наступне завдання було скласти прислів'я та згадати український еквівалент, таким чином діти розвивали свої знання з фолькльору української та англійської мов. І на завершення вихованці заспівали пісню англійською мовою "Reading".

18. 06. 2019 – День тварин

День у таборі був присвячений захисту тварин. Вихователями табору було проведено захід «Що ми знаємо про братів наших менших?». Діти брали активну участь у конкурсах «Пантоміма», «Знайди друга по нюху», «Згадай пісню про тварин», декламували вірші про домашніх улюбленців, відгадували загадки про тварин.

Кінні прогулянки – унікальний спосіб відмінно відпочити. Покататися на коні – мрія будь-якої людини, яка не боїться цих граціозних тварин. Саме тому вихованці пришкільного табору «Сонечко» відвідали іподром в с.Шостаківка.

Під час оглядової екскурсії діти мали змогу подивитися на коней, прослухати інформацію про усі породи та догляд за ними, а також прокататися верхи. Вихованці дізналися, що при іподромі діє кінно-спортивна школа та проводиться підготовка наїзників з конкуру.

Сьогодні робота мовної групи була присвячена мультфільмам та їх героям. Спочатку діти обговорили, чи цікаво дивитись мультфільми та чому вони можуть нас навчити, а також представили свій улюблений мультик, коротко розповівши сюжет. Наступним етапом була вікторина "Відгадай мультяшного героя". Вікторина викликала велику цікавість у дітей. Вони щиро раділи, якщо відразу вгадували ім'я, та засмучувались, якщо їм це не вдавалось, адже питання були досить складними. Потім діти переглянули мультфільм "Three from Prostokvashino" англійською мовою і побачили вже знайомих героїв з іншого боку. Після перегляду були опрацьовані фрази з мультфільму і розіграні сценки з їх використанням.

Це був надзвичайний день, який приніс неймовірні враження.

19. 06. 2019 – День української казки

Ранок розпочався з традиційного співу Гімну України. Потім з великим задоволенням всі загони представили свої назви, девізи та речівки. Виступи загонів були дуже цікавими. Пізніше провели зарядку та корегуючи гімнастику. Після чого діти почали активно готуватися до виховного заходу «Казка в гості завітала». Вихованці представляли казки: «Ріпка», «Веселі гуси», «Колобок». Всі хвилювались, але дуже старались! Казкові персонажі, яскраві костюми, креативні сценки – всі отримали задоволення від перегляду. Мета заходу розширили знання про казки, виховувати iнтерес до читання казок та одвiчних людських цiнностей. Вихованцi iз задоволенням грали ролi героiв казок.

Робота мовної групи була присвячена темі "Велика Британія: визначні місця". Спочатку діти пригадали ту інформацію, яку вони вже знають. А потім постало питання: Чим же ще цікавий Лондон та й Британія взагалі? У пошуках відповіді діти переглянули цікаві відео про столицю та життя королеви Єлизавети , обговорили найцікавіші моменти, а також дізнались нові факти про вже відомі речі. Потім набуті знання були використані на практиці: діти виготовили мініпроекти по визначних місцях.

Сьогоднішній день справив велике враження на учасників та глядачів і подарував масу незабутніх емоцій.

20. 06.2019 – День дружби. Закриття табору

День в таборі відпочинку пройшов весело та жваво. Діти востаннє представили загони, активно виконали ранкову зарядку. Надалі діти готували та отримували подарунки від таємних друзів, поза увагою не залишився ніхто. Вихованці табору взяли участь у змаганнях «Веселі старти». Жвавий інтерес викликала лотерея подарунків, участь у ній могли взяти вихованці, які мали смайлики. Призи лотереї сподобались всім. Кульмінацією подій став перегляд презентації та відео про табірне життя. Це викликало приємні спогади про найцікавіші моменти. День закінчився лінійкою, на якій були підведені підсумки табірної зміни та вручені дипломи найактивнішим вихованцям.

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi