Вас вітає дошкільний підрозділ НВК!!!

Науково-методична проблема: «Формування морально-духовної особистості в процесі створення сприятливих умов для становлення соціальної компетентності дитини».

Склад педагогічних працівників дошкільного підрозділу НВК
Суржик Ірина ВладиленівнаВиховательЗДНВР
Демидова Марина МиколаївнаВихователь
Бобко Анастасія СергіївнаВихователь

Слава визволителям України

У рамках проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України», обласної естафети пам’яті та акції «Зірка пам’яті» в дошкільному підрозділі НВК були проведені виховні заходи. Вихователі Бобко А.С. і Зієрова О.О. ознайомили дітей з подіями 70-річної давнини. Вони розповіли про визволення рідного села, про героїв, які здійснили великий подвиг, звільняючи рідну землю від окупантів. З метою вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за визволення рідного населеного пункту вихованці дошкільного підрозділу відвідали пам’ятник загиблим воїнам в селі Івано-Благодатне та поклали квіти на знак вшанування подвигу українського народу.

/Files/images/сайт.jpg

Дітвора радіє святому Миколаю

В навчальному закладі відбулося свято, яке з нетерпінням чекали діти – свято Миколая. До свята готувалися заздалегідь, особливо малеча, адже вони знають, що це свято веселощів та солодощів. Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Вихованці дитячого садочка підготували виставу, а добрий Миколай пригостив їх солодощами. Виростають діти - і добра казка зникає, а Миколай залишається. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

/Files/images/DSC02802.JPG

До Дня Збройних Сил України

З метою виховання патріотичних почуттів у наймолодших учасників навчально-виховного процесу, в дошкільному підрозділі НВК проведено пізнавально-ігрову програму «Ну – мо, Хлопці!». Вихователі ознайомили учасників з родами військ, військовою технікою. Між хлопчиками проведено спортивні змагання. Переможця обрати було неможливо, так як всі виявилися активними, спритними, сильними. Дівчатка привітали патріотів Батьківщини і подарували сувеніри.

/Files/images/DSCN1245.jpg

Куточок живої природи

/Files/images/DSC02756.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 309

Коментарi