Перемога наймолодших любистківців

2013-10-20

/Files/images/Изображение 617.jpg

Наймолодші учасники Зразкового дитячого ансамблю народного танцю «Любисток» Івано - Благодатненського НВК вже мали перемогу на районному рівні. З метою розвитку дитячої танцювальної творчості, створення сфери творчого спілкування, оздоровлення та відпочинку учасники колективу готові взяти участь у різних конкурсах хореографічного мистецтва.

Нещодавно колектив був запрошений Асоціацією аматорів танцювального мистецтва міста Дніпропетровська до участі в XIV Всеукраїнському фестивалі дитячих хореографічних колективів «Сонячний зайчик» (вік учасників фестивалю до 10 років).

Молодша група «Любистку» (5-7 років) на чолі з керівником Тетяною Прокопчук змагались серед чотирьох сільських та тринадцяти міських колективів з усієї України. В номінації «Народний танець» любистківці вибороли першість і нагороджені Дипломом І ступеня та цінними подарунками.

Дошкільнята та першокласники разом з батьками мали змогу здійснити екскурсію містом Дніпропетровськ, відпочити на березі Дніпра, відвідати McDonald’s.

Тож вкотре вітаємо колектив з перемогою. Бажаємо, щоб вогник творчості не згасав, а натхненна праця приносила радість. Батькам дякуємо за розуміння і підтримку.

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi