• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Засідання групи директорів закладів нового типу з проблеми «Комплексний підхід до розв’язання основних завдань дошкільної та початкової ланок освіти»

Засідання групи директорів закладів нового типу з проблеми «Комплексний підхід до розв’язання основних завдань дошкільної та початкової ланок освіти»

2013-11-21

/Files/images/SAM_1911.JPG Засідання групи директорів закладів нового типу

На базі навчального закладу відбулося засідання групи директорів закладів нового типу Кіровоградського району з проблеми «Комплексний підхід до розв’язання основних завдань дошкільної та початкової ланок освіти». Члени групи ознайомилися з візитною карткою навчального закладу «Знайомтесь: це – ми!», роботою дошкільного підрозділу та початкової ланки НВК. Під час трибуни педагогічного досвіду адміністрація закладу ознайомила слухачів комплексним підходом до розв’язання основних завдань дошкільної та початкової ланки освіти. Присутні відвідали заняття в старшій віковій групі з валеології «Ось який я!», англійської мови «Кращий друг», хореографії та 1 класі з англійської мови «Мої іграшки». Учасники семінару розробили план спільних заходів із забезпечення взаємодії загальноосвітньої та дошкільної ланок навчальних закладів нового типу.

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi