• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Загальношкільна конференція з питання: «Формування особистісних рис школярів через виховання їх екологічної культури з використанням ідей В.О. Сухомлинського»

Загальношкільна конференція з питання: «Формування особистісних рис школярів через виховання їх екологічної культури з використанням ідей В.О. Сухомлинського»

2013-12-16

В навчальному закладі проведено конференцію за участі класних керівників, адміністрації, органів учнівського самоврядування та ради дитячого об’єднання «Родина» з питання екологічного виховання. Керівник методичного об’єднання класних керівників Куц Г.І. зазначила: «Мета вчителів Івано – Благодатненського навчально – виховного комплексу — виховати екологічно свідомих громадян України, які в майбутньому зможуть екологічно масштабно мислити і зможуть зберегти природне середовище. Екологічне виховання у Івано – Благодатненському НВК починається з дошкільного та молодшого шкільного віку. Спочатку діти вчаться помічати прекрасне та незвичне навколо себе, учаться спостерігати, милуватись природою, посильно охороняти природу, не шкодити їй, робити довкілля чистішим. У середніх і старших класах метою такого виховання є усвідомлення учнями масштабів екологічної кризи, знання й розуміння причин і наслідків негативного впливу людства на природне середовище, формування нового типу мислення, вироблення нових ідей зі збереження довкілля, посильна практична діяльність, спрямована на виявлення нагальних проблем і покращення стану природного середовища».

Учні НВК розповіли про хід проведення дослідження на тему «Вплив обласного туберкульозного диспансеру на екологію села Івано – Благодатне». Член дослідницької групи Мукусієнко Інна зазначила: «Особливо нас цікавить стан місцевого водоймища. Ми хочемо дослідити: чи впливає близьке розташування лікарні де лікують туберкульоз на чистоту ставка, в якому місцеві жителі купаються, ловлять рибу, на берегах якого відпочивають не тільки місцеві жителі , але й багато приїжджих людей».

Учасники конференції визначили шлях подальших дій з даного питання. І на закінчення зазначили: «На Україні з давніх – давен вважали поганою ту людину, яка не посадила за своє життя ні дерева, ні квітів. А тому, наші села потопають весною у квітучих садах, а хати стоять ціле літо і до пізньої осені у різнобарвних квітах. Посадити і виростити дерево, то не лише практична робота, це – диво народження нового життя».

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi