• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Дітям – інвалідам побажали здійснення всіх мрій…

Дітям – інвалідам побажали здійснення всіх мрій…

2014-12-03

Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.
Стало традиційним в навчальному закладі проводити акцію «Відкрий серце для добра». До акції долучились учнівський та педагогічний колективи НВК. Для старшокласників проведено виховну годину на тему «Толерантність у взаємовідносинах із людьми з особливими потребами». Проведено уроки доброти «Дивіться на нас як на рівних» у 4 та 7 класах, адже саме в цих класах навчаються діти – інваліди Шестун Іван та Шестун Катерина. Хоча вони навчаються вдома за індивідуальними програмами, але разом з батьками Іван та Катерина є частими гостями загальношкільних заходів.
Від імені учнів та педагогів НВК адміністрація закладу передала подарунки та побажала здійснення всіх мрій, а батькам – міцного здоров’я, миру, витримки, оптимізму та щоб всі задуми втілились в реальність.
Також подарунки та найщиріші побажання передали Крамаренку Миколі з Овсяниківки та Яконовичу Івану з Івано-Благодатного, брати та сестри яких навчаються в Івано-Благодатненському НВК.
Педагогічний колектив впевнений, що виховують дітей толерантними та милосердними, готовими завжди подати руку допомоги.

Кiлькiсть переглядiв: 67

Коментарi