• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Дитяче новосiлля в Iвано-Благодатному

Дитяче новосiлля в Iвано-Благодатному

2012-10-19

Оскільки народжуваність у с. Івано-Благодатне збільшилася, то й виникла потреба у відкритті ще однієї групи в місцевому НВК. З проханням допомогти батьки звернулися на «Гарячу лінію» С.М. Ларіна і справа не змусила на себе чекати. Спільними зусиллями районної державної адміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, сільської ради, спонсорів та батьків рівно через місяць вдалося провести ремонтні роботи.

І вже 1 жовтня відбулося урочисте відкриття молодшої групи, в якій відтепер буде виховуватися 15 дітлахів. Щасливих батьків та малечу із здійсненою мрією прийшли привітати голова райдержадміністрації, голова районної організації Партії регіонів А.В. Маліцький, начальник відділу освіти райдержадміністрації С.В. Крамаренко, помічник народного депутата С.С. Березкіна (фракція Партії регіонів) О.В. Кравець, Іваноблагодатненський сільський голова В.О. Бобко.

- Коли народжуваність у селі збільшується - це найкращий показник того, що село відроджується, – сказав А.В. Маліцький. - Ми у свою чергу завжди раді підтримувати та робити все можливе, щоб село розвивалося, вирішувати всі важливі питання, які тут виникають. Адже влада району дбає про розвиток дошкільної освіти, ми прагнемо забезпечити нею кожного найменшого жителя. Щиро вітаємо батьків тих дітей, які будуть виховуватись в Івано - Благодатненському навчально-виховному комплексі, бажаю всім щастя, здоров’я та благополуччя.

Після теплих привітань А.В. Маліцький передав малечі іграшки. Далі своє вітальне слово сказали всі присутні гості, побажавши діткам рости здоровими та щасливими. В свою чергу директор Івано-Благодатненського НВК Р.М. Назаренко подякувала всім за співпрацю, за допомогу у відкритті нової групи, особливо владі, яка одразу відреагувала на звернення батьків, а також пообіцяла, що педагогічний колектив буде робити все можливе, аби виховати з маленьких дітей гідних громадян України. Щирі слова вдячності Раїса Михайлівна адресувала і народному депутату України Станіславу Березкіну, за сприяння якого було встановлено новенькі вікна в приміщенні дитсадка.

Головними героями свята по-справжньому себе відчули діти, які не стримували радості від того, що будуть ходити в дитсадок. А щоб віддячити старшим за таку турботу, вони підготували святкову програму: співали, танцювали і розповідали віршики. Почуті слова з дитячих вуст нікого не залишили байдужим, тож всі їм щиро аплодували.

Ольга ПРОЦЕНКО

Кiлькiсть переглядiв: 79

Коментарi