«Любисток» націлений на Європу

2013-09-27

/Files/images/DSC02305.JPG

Зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Любисток» Івано – Благодатненського НВК є активним учасником Всеукраїнських, обласних, районних та сільських заходів.

У вересні 2013 року вихованці «Любистку» під керівництвом Бобка В.О. та Прокопчук Т.О. взяли участь у ІV Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Алушта Фест 2013», який проводився в мальовничому куточку АР Крим в передмісті Алушти . Саме в період оксамитового сезону любистківці мали нагоду оздоровитись в дитячому оздоровчому комплексі «Берег». Крім конкурсної програми та купання в морі учасники колективу здійснювали екскурсії славетними місцями Криму. Але все це не завадило вийти в сімку кращих. Колектив був запрошений для участі в концертах, які проходили в найпрестижніших курортах «Санаторій «Утьос» та дитячому заміському закладі оздоровлення та відпочинку. За активну участь нагороджені дипломами та грамотами. Та вирішальним був Гала-концерт. Зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Любисток» посів почесне І місце і отримав за високі творчі показники в області хореографії диплом, Великий Кубок та Зірку фестивалю. Колектив високо відзначений головою журі фестивалю Рогаченком С.В. та запрошений на 2014 рік до участі в закордонних фестивалях, зокрема Польщі, Румунії, Словаччині, Болгарії.

«Любисток» має свої творчі здобутки і цікавий репертуар, але перебуває в постійному творчому пошуку, працює над відтворенням та популяризацією народного хореографічного мистецтва.

Тож в черговий раз вітаємо з перемогою і нехай здійсняться всі ваші мрії.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Івано-Благодатненського НВК Перерва Ю.І.

Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi