• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Шкільна бібліотека

Раді зустрічі з Вами!!!

Матвієнко Любов Іванівна

/Files/images/Рисунок1 (2).jpg

Закінчила Московський інститут культури за спеціальністю «Бібліотекар, бібліограф». Вища кваліфікаційна категорія, провідний бібліотекар

Про роботу бібліотеки

/Files/images/SAM_1631.JPG Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа. Книга відкриває перед людьми безмежний світ. Протягом усього життя ми звертаємося до неї. З дитячих літ книжка допомагає нам зрозуміти світ, що нас оточує. Вона відкриває небачені обрії. Допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя, збагачує знаннями, зміцнює волю, пробуджує мрію. Вона мудрий друг, який, не вміючи говорити, розказує нам про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Навчальний процес неможливий без підручника, творів художньої літератури, наукових та довідкових видань. Шкільна бібліотека є фундаментом освіти і самоосвіти, скарбницею людського знання. Із метою популяризації літератури серед школярів бібліотекар проводить такі заходи; бесіди, книжкові виставки, бібліографічні тематичні огляди, презентації книг, літературні години за книгами авторів, оформляються тематичні полички. Інформаційне забезпечення учнів-читачів здійснюється шляхом годин цікавих повідомлень, оглядів періодичних видань, максимальногорозкриття книжкового фонду в умовах відкритого доступу /книжкові полички, тематичні полички, викладки літератури тощо / , проводяться аналізи читацьких формулярів, захисти читацьких формулярів, консультації біля книжкових виставок. Організовуються читацькі конференції, усні журнали, літературні ранки. Така модель шкільної бібліотеки допомагає учням оволодіти певним багажем знань, засвоїти соціальний досвід свого народу, прилучити їх до його культурних і духовних надбань, традицій, звичаїв, сприяє формуванню національної свідомості, формуванню громадянина суверенної України, який би глибоко знав минуле і сучасне своєї держави, вітчизняну і світову культуру.

До Дня людей похилого віку в бібліотеці проведено презентацію Книжкової виставки «Зморшки моєї бабусі». Бібліотекар Матвієнко Л.І. разом з учнями НВК відвідали найстарійших людей села Григоращенко Ганну Йосипівну та Кардаш Ольгу Петрівну. З сумом і болем розповіли вони про тяжкі роки голоду, труднощі повоєнних років, радощі сімейного життя. «Тяжко старіти, - з сумом говорять жінки, - та люди не лишаються байдужими, допомагають: хто газ заправить, хто хліба купить, а хто добре слово скаже». Учні-волонтери НВК постійно відвідують стареньких, допомагають по господарству. Шанують старість у нашому селі.

Україна читає дітям»

/Files/images/SAM_1628.JPG

В рамках акції в Івано- шкільній бібліотеці відбулася зустріч учнів-читачів з вчителями, які розповідали про улюблені твори свого дитинства. Вікторія Володимирівна Хмельнюк та Любов Володимирівна Ягниченко пригадали твори М. Носова «Пригоди Незнайки та його друзів», Казки О.С. Пушкіна. Разом з учителями української мови та літератури Чуприною Л.Л. діти мандрували невіданими просторами «Утраченого світу» А. Конан-Дойля. З хвилюванням слухали розповідь вчителя історії Куц Г.І. про долю дітей, які перебували у фашистських концтаборах за оповіданням О. Іваненко «Рідні діти». Жителька села Мірошниченко Л.Є. читала присутнім свої поезії. В бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Улюблені дитячі книжки моїх вчителів», яку підготувала бібліотекар Матвієнко Л.І.

Кiлькiсть переглядiв: 287

Коментарi