УЦОЯО
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Підготовка до ЗНО-2018

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2018
Алгоритм реєстрації для участі в ЗНО випускників ЗНЗ поточного року , які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту та проходитимуть ДПА у формі ЗНО:
1. Підготуйте копію паспорта, дві однакові фотокартки для документів розміром З х 4 см.
2. Самостійно сформуйте реєстраційнv картку, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєстрvватися», розміщеним на веб-сайті УЦОЯО www.testportal.gov.ua , або зверніться за допомогою до особи, відповідальної за формування комплектів реєстраційних документів в закладі освіти, де ви навчаєтеся.
3. Сформvйте комплект реєстраційних документів та подайте його відповідальній особі у своєму закладі освіти.
Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде видано випускникам ЗНЗ поточного року, які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту та проходитимуть ДПА у формі ЗНО, безпосередньо в закладі освіти, а випускникам минулих років - надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника ЗНО та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік» на адресу, зазначену в реєстраційній картці.
Для всіх зареєстрованих учасників ЗНО на веб-сайті УЦОЯО створюються інформаційні сторінки, на яких буде розміщено інформацію про час і місце проходження ЗНО, а згодом - результати проходження ЗНО.

Інформація про ЗНО-2018 для батьків та учнів

Англійська мова

Загальна характеристика сертифікаційної роботи з англійської мови 2018 рік
Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з англійської мови 2018 рік
Приклади завдань сертифікаційної роботи з англійської мови
Навчально-методичні аспекти підготовки до ЗНО з англійської мови 2018

Українська мова і література
Навчально-методичні аспекти підготовки до ЗНО з укр.м. і літ. 2018
Загальна характеристика сертифікаційної роботи з української мови і літератури ЗНО 2018 року
Зразки відкритих завдань з розгорнутою відповіддю (власне висловлення) у сертифікаційних роботах ЗНО з української мови і літератури
Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю
Методичні поради щодо написання власного висловлювання
Характеристика сертифікаційної роботи ЗНО з української мови і літератури 2018 року та особливості роботи з різними формами тестових завдань

Історія України

Навчально-методичні аспекти підготовки до ЗНО-2018 з історії України
Ілюстрації до переліку пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва
Загальна характеристика сертифікаційної роботи з історії України 2018 р.
Список персоналій для візуального розпізнування

Математика

Критерії оцінювання завдань сертифікаційної роботи з математики
Особливості ЗНО з математики у 2018 році
Програма з математики для підготовки до ЗНО 2018
Характеристика сертифікаційної роботи з математики 2018
Навчально-методичні аспекти підготовки до ЗНО-2018 з математики

Фізика
Особливості ЗНО з фізики у 2018 році

Організаційно-технологічні аспекти підготовки до ЗНО 2018

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання - 2018

У березні 2018 року відбудеться пробне ЗНО, участь у якому дасть вам можливість ознайомитися з процедурами ЗНО на всіх етапах його проведення та відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.
Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна буде на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.

У 2018 РОЦІ ЗНО ПРОЙДЕ З 22 ТРАВНЯ ДО 14 ЛИПНЯ

8 вересня набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти: – українську мову і літературу;
– математику або історію України (на вибір учасника);
– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова). Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».
У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: академічний та профільний. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.
Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест. Варто також наголосити на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури обов’язково проходитимуть усі учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Учбові заклади України

Всі навчальні заклади України

Все для випускника та абітурієнта

Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi