• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Літній відпочинок

02.06.2014 - День відкриття табору відпочинку "СОНЕЧКО"

Відкриття табору ми розпочали із святкової лінійки та заспівали Гімн України. Потім дітей розприділили по загонах, ознайомили з режимом роботи табору, правилами поведінки та обов’язками. В таборі було створено 4 загони: «Капітошки», «Веселка», «Невгамовні», «Дивосвіт».

Всі дружно і старанно працювали над оформленням загонових куточків, вивчали девізи, речівки та виготовляли емблеми загону. Пізніше було проведено флеш моб, де учні, тримаючись за руки, створили назву табору «Сонечко» та конкурс малюнка на асфальті з теми «Збережемо нашу планету», вихованці показати як екологічні проблеми так і проблеми збереження миру на планеті.

В кінці дня була проведена підсумкова лінійка, всі отримали смайлики-заохочення, які в останній день табору можна буде обміняти на цікаві подарунки.

03.06.2014 - День чомучок (інтелектуальні ігри)

Ранок розпочався з традиційного співу Гімну України. Потім з великим задоволення всі загони представили свої назви, девізи, речівки, пісні, кімнати відпочинку. Виступи загонів були дуже цікавими. Пізніше провели зарядку та корегуючу гімнастику.

День видався дуже цікавим та насиченим, адже вихователі проводили інтелектуальні ігри між загонами. Вихованці з радістю взяли участь у змаганнях та показали свої знання, які здобули протягом навчального року. Змагання проходили між загонами «Капітошки» і «Веселка» та між «Невгамовними» і «Дивосвіт». Підрахувавши бали журі визначили переможців, ними стали «Веселка» та «Невгамовні».

В кінці дня проведено підсумкову лінійку та відзначено смайликами найактивніших вихованців.

04.06.2014 - День Нептуна. Купальські зорі

День, дійсно був схожим на Нептуна, адже з самого ранку йшов дощ, але він не зіпсував святкового настрою в таборі. Після зарядки та гімнастики загони вправно почали готуватися до свята. І нарешті ми потрапили в підводне царство! З’явилися Нептун з Русалонькою. Вони проводили різноманітні конкурси, змагання, загадували загадки.

Загони продемонстрували своє домашнє завдання, яке попередньо отримали, а саме показали сценки «Як ми відпочиваємо на морі?»

Всі дівчатка, були вбрані у вінки і танцювали танок з Русалкою. По завершенні свята Нептун оголосив переможців конкурсу «Найкращий вінок» та «Костюм богатиря» і вручив переможцям смачні подарунки.

05.06.2014 - Сорочинський ярмарок. День пародій.

Ось і настав день, якого діти давно чекали та ретельно до нього готувалися, адже ярмарка – це завжди весело та цікаво.

На ярмарці вихованці купували та продавали різноманітні товари – це печиво, бублики, компот, фрукти, а також різноманітні прикраси для дівчаток.

Цього дня, також, було організовано конкурс пародій, де діти пародирували відомих артистів естради. Найпопулярнішою співачкою виявилася Вєрка Сердючка, яку, із задоволенням, копіювали хлопці 4 загону.

Після показової програми, була проведена святкова дискотека.

06.06.2014 - День спортивних ігор

Настав п’ятий день нашої табірної зміни – день спорту. Погода цього дня була сприятлива для проведення конкурсно – розважальної програми «Веселі старти».

Змагання пройшли в дружній спортивній атмосфері, загони грали в рухливі ігри на свіжому повітрі та в спортзалі.

В кожному загоні знайшлися такі дітки, які показали хороші спортивні вміння. Спортивні ігри зібрали справжніх любителів спорту, змагань та естафет.

День пройшов дуже вдало ми маємо багато олімпійців – переможців та справжніх шукачів пригод.

10.06.2014 - День туризму та природи

Найдовгожданніший день вихованців табору настав! Його чекали всі, без виключення, діти, адже ми вирушили у похід.

Взяли з собою все необхідне знаряддя і попрямували до лісу.

Прибувши до місця призначення хлопці почали збирати дрова, а дівчатка готувати бутерброди.

Пізніше провели змагання між загонами «Зав’язування туристичних вузлів» та «Складання палатки», перемогу здобули загін «Дивосвіт».

Погравшись у рухливі ігри, діти взялися за приготування каші. У кожного були свої завдання, хтось нарізав цибулю та сало, хтось натирав моркву, підкидали дрова у вогонь і т.д.

Приготувавши смачну кашу всі пообідали, зібрали сміття з галявини та почали збиратися до школи, де дітей чекало ще одне завдання «Спортивне орієнтування на місцевості», з ним вихованці впоралися швидко та із задоволенням.

На підсумковій лінійці всі активні учасники, були відзначені смайликами.

11.06.2014 - Міс та Містер табір

Нарешті спритні хлопці та витончені дівчата дочекалися свого дня, де із задоволенням показали всім свої вміння.

Розпочався він з конкурсно - розважальної програми Міс та Містер табір 2014”. Свято включало в себе шість конкурсів до яких учасники підійшли з особливою відповідальністю.

Вболівальники також не гаяли часу вони підготували номери для підтримки своїх загонів. Найактивнішим виявився загін «Невгамовні». Між конкурсами проведено рухливі ігри з глядачами.

Підводячи підсумки конкурсу, журі оголосили переможців, ними стали учасники загону «Капітошки» - Бабіч Альона та Пономаренко Денис.

12.06.2014 - День Цивільної Оборони та об'єктивного тренування

Розпочався день із ранкової лінійки і урочистого відкриття "Дня Цивільної Оборони”. Медична сестра та вихователі проводили заняття з медичної підготовки, в бібліотеці була відкрита виставка літератури "Природа і людина”.

Для всіх працівників табору проведено тренування з евакуації, надання першої медичної допомоги - накладання пов’язок та шин, тренувалися робити непрямий масаж серця та штучне дихання.

Для всіх вихованців проведено практичні заняття по відпрацюванню прийомів користування засобами індивідуального захисту та теоретичні запитання з медичних знань.

Хлопці та дівчата на швидкість одягали протигази, та із задоволенням, взяли участь у комбінованій естафеті.

На підсумковій лінійці всі учасники були відмічені та нагороджені смайликами.

13.06.2014 - День сміху

День справді видався веселим. З самого ранку діти розвішали таблички з смішними назвами на всіх кабінетах школи. Були створені різноманітні атракціони, а саме – «Салон краси» (манікюр, макіяж, зачіски), «Масажний салон», «Салон тату», «Кімната реєстрації дружби», «Фотосалон», «Фітнес центр». Вихованці та вихователі відвідували розважальні кімнати – робили зачіски, тату, масаж та фотографувалися.

Всі залишилися дуже задоволені і пішли додому з чудовим настроєм.

16.06.2014 - День етикету. Свято бантика

Сьогодні День етикету, свято бантика. Діти прийшли гарно одягнені на одязі у них були чудові різнокольорові бантики. Після зарядки відбулася міні – презентація на кращий бантик. Виступи дітей були цікавими та оригінальними.

До свята бантика також увійшла конкурсно – розважальна програма „День етикету”. Учасники підготували цікаві сценки, де показали, як мають вести себе виховані люди, а також дітям було запропоновано пограти у цікаву вікторину «Правила етикету».

Після презентації загін «Невгамовні» та загін «Дивосвіт» продемонстрували всім присутнім правила поведінки на балу.

Було дуже цікаво, всі залишилися задоволені.

17.06.2014 - День єдності народів. Розважальне шоу "Я люблю Україну"

З метою виховання патріотизму, гордості за свою країну та створення атмосфери національної єдності в таборі проведено «День єдності народів». Вихованці створили костюми різних національностей та провели їх захист, а також створили коло єдності, яке символізувало дружбу та мир на всій планеті.

Пізніше між вихованцями табору провели розважальне шоу «Я люблю Україну». Учасники були поділені на дві команди «Сині» та «Жовті». Дітям ставили різноманітні запитання, щодо знань українських народних традицій, прислів’їв, казок. Був конкурс пантоміми, де діти мовою жестів загадували своїй команді відомих українських діячів культури, мистецтва, політики та ін.

Підсумувавши бали журі оголосили результати конкурсу, команди набрали однакову кількість балів - перемогла дружба.

Ми любимо свою країну і хочемо бачити її в мирі та процвітанні!

18.06.2014 - День караоке. Олімпійський день

В День Співу було проведено конкурсну програму «Караоке», де вихованці загонів могли показати свої таланти та вокальні здібності. Найактивнішими виявилися вихованці загону «Невгамовні».

Діти виконували пісні різноманітних репертуарів, але найбільш популярними були сучасні пісні.

Цього ж дня, з метою підтримки фізичної культури і спорту в таборі проведено Олімпійський день. Під час відкриття діти запалили олімпійський вогонь та пробігли з ним марафон на 250 м.

Також провели змагання між загонами – віджимання від підлоги, перетягування канату, різноманітні естафети: «Човниковий біг, «Біг з веденням м’яча», «Стрибки в мішках» та ін.

День видався дуже насиченим і водночас цікавим. На підсумковій лінійці всі активні учасники отримали смайлики.

19.06.2014 - День навколишнього середовища

19 червня у нашому пришкільному таборі відбувся День охорони навколишнього середовища. Виступи агідбригад, виставки малюнків, конкурси на кращий твір і рекламний слоган сприяли екологічному вихованню та розвитку мислення й творчості вихованців табору.

Цікава розповідь вихованців загону «Дивосвіт» супроводжувалася показом колекції мінералів, взятої з кабінету біології.

Після теоретичної частини ми прейшли до практичної, а саме: зібрали сміття на вулиці біля НВК, посапали бур’яни на клумбах, допомогли обрізати кущі біля входу в заклад.

Чистота навколишнього середовища - справа не тільки уряду, служб нагляду та контролю, це - відповідальність кожного з нас. Від нас залежить, чим ми дихаємо, що нас оточує кожний день, по яких вулицях ми ходимо, у яких лісах та парках відпочиваємо.

Бережімо природу – вона потребує нашої допомоги!

Цього ж дня діти загонів «Невгамовні» та «Дивосвіт», разом із своїми вихователями, відвідали Кіровоградський дендропарк.

20.06.2014 - Закриття табору

Ось і настав день закриття табору «Сонечко». Діти були трішки засмучені, але в повітрі все одно відчувалося свято. Закриття табору розпочалося з урочистої лінійки, де діти мали змогу виступити востаннє на святі табору.

Після святкової лінійки на вихованців чекали подарунки, які вони отримали в обмін на смайлики зароблені протягом табірної зміни. Також була проведена безпрограшна лотерея для всіх учасників оздоровлення.

Після отримання призів діти мали змогу поділитися веселими моментами, які трапилися з ними в таборі.

Найактивніших учасників табору нагороджено дипломами та подяками. Тож ми всі з нетерпінням будемо чекати наступну табірну зміну, яка буде наступного літа.

Кiлькiсть переглядiв: 836

Коментарi

 • Meggnoina

  2018-02-20 16:20:46

  Browse Domains by Domain Keyword konkurranse Spill, moro og konkurranser - Donald og vennene hans pa nett Verdens morsomste tegneserieblad om. [url=http://localspinz.co/video-roulette-tips/2441]video roulette tips[/url] [url=http://rocketgamez.co/casino-red-flush/4992]casino red flush[/url] Spor sunnmoringen som vant2012, eller Hordalands-studenten. [url=http://turboslots.co/spilleautomat-la-fiesta/115]spilleautomat La Fiesta[/url] [url=http://maxbetspinz.co/backgammon-spill/2992]backgammon spill[/url] I flg nyhetstraden sa vurderer LSK a kjope aksjer i LSK AS for a penger til nye spillere Dette kan jo hores litt motstridende ut Det er ikke...

 • Zeettnoina

  2018-02-18 15:33:13

  Pengespill pa Internett har blitt svrt populrt de siste arene, men den nye lovendringen i Lotteriloven har tilgjengeligheten vanskeligere for spillerne Na er det. [url=http://pocketslotz.co/spilleautomater-ghostbusters/576]spilleautomater Ghostbusters[/url] [url=http://localspinz.co/verdens-beste-spill/3806]verdens beste spill[/url] BetSoft Gaming support7redcom, 738 77 777, +356 227 66landet NETeller, VISA, MasterCard, Moneybookers Hvor finner man beste 7Red. [url=http://greenbets.co/skolenettet-spill-og-moro/3620]skolenettet spill og moro[/url] [url=http://rocketslots...

 • Wattershoke

  2017-12-09 12:13:37

  How Info [url=http://jak-inwestowac.098.pl/zloto-gielda/1197/sposoby-na-zarobienie/]zloto gielda sposoby na zarobienie [/url] [url=http://gieldawaluty.hmcloud.pl/zloto-gielda/935/kurs-inwestowania-na-gieldzie/]zloto gielda kurs inwestowania na gieldzie [/url] [url=http://gieldawaluty.hmcloud.pl/zloto-gielda/413/gdzie-kupic-sztabke-zlota/]zloto gielda gdzie kupic sztabke zlota [/url] [url=http://gieldawaluty.webion.pl/zloto-gielda/697/forum-o-zarabianiu/]zloto gielda forum o zarabianiu [/url] Affective Acai Berries Weight Loss Secrets The The acai berry is located on the Acai Palm trees which are basically in the rain forests of South america...

 • Ratherthoke

  2017-12-09 11:21:43

  Don't Buy Acai Berry Until You Read This The trouble with [url=http://jak-zarabiac.hekko24.pl/zloto-sztabki/346/sposob-na-zarobienie-pieniedzy/]zloto sztabki sposob na zarobienie pieniedzy [/url] [url=http://jak-zarabiac.unixstorm.org/zloto-sztabki/1124/jak-zarobic-400-zl/]zloto sztabki jak zarobic 400 zl [/url] [url=http://zarabianie-pieniedzy.bluu.pl/zloto-sztabki/641/gdzie-kupic-akcje-kghm/]zloto sztabki gdzie kupic akcje kghm [/url] [url=http://jak-zarabiac-pieniadze.hekko24.pl/zloto-inwestycja/1239/sposoby-zarabiania-w-domu/]zloto...

 • ThomasHaunk

  2017-03-30 11:15:15

  Najlepsze oferty w sieci: [url=http://partyautobus.pl/gazetka-obi]http://partyautobus.pl[/url]...

 • Tannereralk

  2017-03-14 11:31:36

  Acai Berry - Why Is Acai Berry Supplement Useful To You? Is employ this product certified healthy? There are many copycat companies seeing that are creating products that are low in quality and don't use essentially the most beneficial associated with extracting the juice over berries. Most that are thinking about their bodies know for the health benefits of acai berry products. To remain used for hundreds of years in South america by ancient medicine many men. The people in the Our nation just started using Acai in a newbie couple of years, the several endorsements from famous people...

 • Hagedornhoke

  2017-03-13 15:01:24

  How Reduce 10 Pounds With The Acai Berry Diet Various researches by coveted scientists and medical experts have figured regular eating of Acai berries can actually protect the body from deadly diseases like Cancer. It also reduces the odds of a heart attack and cadence. It improves the heart beat and controls the high blood pressure. Leg Lift: Lay down flat on your back and keep feet at the same time. Slowly raise feet about 20 inches and back off. Repeat 10-30 times or unless you want to feel a burn...

 • Swillehoke

  2017-03-13 09:13:43

  Acai Berry - Why Is Acai Berry Supplement Beneficial To You? Is effective certified holistic? There are many copycat companies now that are creating products tend to be low in quality certainly not use probably the most beneficial associated with extracting the juice for the berries. Most individuals who are thinking about their bodies know for the health benefits of acai berry products. They were used for hundreds of years in Brazilian by ancient medicine men of all ages. The people in the Unites states just started using Acai in finally couple of years, the actual several endorsements from people...

 • Hagedornhoke

  2017-03-10 21:31:47

  How To Obtain Rid Of 10 Pounds With The Acai Berry Diet Various researches by coveted scientists and medical experts have figured that regular eating Acai berries can actually protect against deadly diseases like A cancerous tumor. It also reduces the associated with a cardiac arrest and cadence. It improves the heart beat and controls the low blood pressure. Leg Lift: Lay down flat lying on your back and keep feet with each. Slowly raise feet about 20 inches and go into reverse. Repeat 10-30 times or until you feel a burn...

 • Tannereralk

  2017-02-13 22:36:43

  Acai Berry - Why Is Acai Berry Supplement Useful For You? Is employs a powerful certified eco-friendly? There are many copycat companies since are creating products which have low in quality and don't use essentially the most beneficial associated with extracting the juice via the berries. Most you also must be are aware of their bodies know of the health benefits of acai berry products. To remain used for hundreds of years in Latin america by ancient medicine adult males. The people in the America just started using Acai in air filter couple of years, due to several endorsements from people...