• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Прозорість та інформаційна відкритість

Повна назва закладу: Івано-Благодатненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області
Ідентифікаційний код: 23221887
Організаційно-правова форма за КОПФГ:
430 комунальна організація
Види діяльності за КВЕД:
85.10 - дошкільна освіта
85.31 - загальна середня освіта
Адреса: 27635, Кіровоградська область, Кропивницький район, село Івано-Благодатне, вулиця Миру, 33-А.
Загальні дані про НВК
Івано-Благодатненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області розташований на території села Івано-Благодатного Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області за адресою: 27635, вул. Миру 33-а, с. Івано-Благодатне, тел./факс 31-41-44. Побудований НВК з білої цегли і має три поверхи з жорсткою покрівлею. Виходів 5. Електропостачання здійснюється від загальноміських мереж. Водопостачання водопровідне від власного шахтного колодязя. Теплопостачання здійснюється за допомогою трьох котлів для твердого палива марки КТО та водяної системи теплопостачання від власної котельні.
Загальна площа Івано-Благодатненського ЗЗСО складає 4032м2.. До телефонної мережі підключено підземним кабелем, до електричних мереж -повітряною лінією. Каналізаційне забезпечення: функціонує локальна мережа каналізації, побудована із керамічних каналізаційних труб 150 мм ГОСТ 286-74 та 18-ти колодязів. Під'їзні шляхи: автомагістраль Кіровоград - Умань (Республіканського значення), до автомагістралі - 800 м, до житлової забудови - 200 м. Освітній процес здійснюється в одну зміну.
На місцевості, де розташована школа, на підставі досліджень фізико-географічних особливостей, довголітніх спостережень за епідеміологічною, метеорологічною обстановкою, аналізу наявності потенційно небезпечних об'єктів поблизу навчального закладу, розрахунків міського управління НС та ЦЗН можна передбачити виникнення тільки таких надзвичайних ситуацій: землетрус, буревій, пожежа, радіоактивне забруднення. Крім того можливі стихійні лиха, що спричиняються явищами природи (снігові замети, ожеледь, бурі, смерчі, урагани, та ін.), які можуть впливати на організацію навчального процесу в залежності від інтенсивності. Відстань від Івано-Благодатненського НВК до Південно­української АЕС - 140 км. (потужність Південноукраїнської АЕС 6 гігават), до Запорізької АЕС - 400 км., тобто, враховуючи переважний для Кіровоградської області північно-східний вітер, заклад освіти не підпадає в 50 км зону радіоактивного забруднення.

Історія закладу освіти

Історія села Івано-Благодатне

Кiлькiсть переглядiв: 449

Коментарi