• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Позакласна робота

/Files/photogallery/SAM_1413.JPG

Позакласна робота - освітня і виховна діяльність, спрямована на задоволення інтересів і запитів дітей, організована в позаурочний час педагогічним колективом школи.

Завдання позакласної та позашкільної роботи:

Ø Закріплення, збагачення та поглиблення знань, набутих у процесі навчання застосування їх на практиці;

Ø Розширення загальноосвітнього кругозору учнів, формування в них наукового світогляду, вироблення вмінь і навичок самоосвіти;

Ø Формування інтересів до різних галузей науки, техніки, мистецтва, спорту, виявлення і розвиток індивідуальних творчих здібностей та нахилів;

Ø Організація дозвілля школярів, культурного відпочинку та розумних розваг;

Ø Поширення виховного впливу на учнів у різних напрямах виховання.

Пріоритетні напрямки роботи та завдання НВК:

• створення передумов для всебічного розвитку кожної дитини;

• цілісність процесів навчання і виховання особистості в системі громадянської освіти;

• формування багатомірного освітнього простору для дітей віком від 5 до 17 років, орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості через навчання і виховання;

• використання передових науково-педагогічних та інформаційних технологій в навчально-виховному процесі;

• гармонізація сімейно-шкільного виховання через школу-родину;

• розвиток самоврядування;

• комплексна система позакласної та позашкільної роботи, направлена на реалізацію творчих, духовних, інтелектуальних потреб дитини.

План виховної роботи на 2018 - 2019 н. р.

Виховні заходи

В період з 20 по 24 січня 2014 року в Івано-Благодатненському НВК проведено Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему «Бережи здоров’я змолоду!».
Тиждень пройшов на належному рівні, класні керівники добросовісно виконували свої обов’язки. Були проведені бесіди та виховні заходи з учнями з відповідної тематики. Для 5-11 класів проведено конкурс стінівок.
Агітбригада підготувала виступ з гаслом: «Молодь за здоровий спосіб життя». Відповідно до тематики тижня учнями було переглянуто фільми з учнями 1-4 «Шкідливий вплив тютюну» та 5-11 класів «Технология спаивания». Вчителем фізкультури проведено змагання зі спортивної гімнастики між учнями старших класів.

/Files/images/аааа.JPG

26 грудня, традиційно, наші школярі святкували зустріч Нового Року. Яскраві костюми, гарно вбрана ялинка, сміх і жарти - все свідчить про швидкий прихід 2014 року. Учні 7-11 класів підготували чудову концертну програму. Для учнів 1-6 класів та дитячого садочка працювали професійні артисти, які провели цікаву конкурсно-розважальну програму. По закінченню свята всі діти отримали солодкі подарунки.

/Files/images/DSCN1270.jpg

З метою виховання патріотизму, гордості за власну державу, розвитку фізичних здібностей юнаків, 6 грудня в НВК відзначили свято - День збройних сил України. На відзначення цієї дати в школі пройшли спортивні змагання серед хлопців початкових класів «Веселі старти», а для сильної половини 5-11 класів пройшла конкурсна програма «Ми козацького роду». У змаганнях взяли участь по одному представнику з кожного класу: 5 клас – Долін Ярослав, 6 клас – Арутюнов Артем, 7 клас – Нетеса Ярослав, 8 клас – Шестун Михайло, 9 клас – Яненський Руслан, 10 клас – Дейнека Владислав, 11 клас – Кривушко Сергій.Хто з хлопчаків та юнаків не хоче бути справжнім захисником, опорою і надією країни і своєї сім'ї? Для цього треба бути мужнім, фізично і морально здоровим. Тому вони позмагатися у спритності, силі та швидкості.Після проведення всіх конкурсів журі оголосили підсумки змагань та визначили переможців, ними стали: 1 місце – Кривушко Сергій, 2 місце – Дейнека Владислав та Долін Ярослав. Переможці отримали подарунки, а всі інші учасники – заохочувальні призи.

/Files/images/DSCN0920.jpg

25 жовтня в НВК відбувся конкурс краси та грації "Міс Осінь 2013". Його учасницями стали: учениця 5 кл- Дрьомова Ірина, 6 кл-Бабич Лілія, 7 кл-Крамаренко Тетяна, 8 кл-Галюк Ірина, 9 кл-Трущенко Анастасія. У конкурсах дівчата продемонстрували свою вишуканість, талант, креативність, кулінарні здібності та волю до перемоги. Після завершення всіх конкурсів, журі оголосили переможницю титулу "Міс Осінь", нею стала найменша учасниця- учениця 5 класу Дрьомова Ірина. Свято було сповнене доброзичливою атмосферою та незабутніми враженнями.

/Files/images/DSCN0538.jpg

З метою популяризації знань правил безпеки життєдіяльності дітей, активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та впровадження кращих форм і методів профілактичної роботи серед учасників навчально-виховного процесу з 09 по13 вересня 2013 року в НВК пройшов Тиждень знань правил дорожнього руху. Класні керівники провели, із своїми вихованцями, виховні години, бесіди, лекції, семінари з відповідної тематики. Учні також, взяли активну участь-готували виступи та малювали стінівки.

Виховні заходи

Ми дякуємо вам за перемогу!

До 70 річниці визволення Кіровоградської області в Івано-Благодатненському навчально-виховному комплексі проведено захід «Ми пам’ятаємо героїв!».
Вчитель історії Куц Г.І. розповіла про роки окупації міста Кіровограда та села Івано-Благодатного, про тяжкі людські долі односельчан. На заході був присутній житель села, дитина війни – Філіпов Анатолій Миколайович, який, ледь стримуючи сльози, пригадав про ті стращні, буремні роки війни. Ще хлопчиком він пережив відчуття страху за свої власне життя та життя рідних. На його очах німець ледь не застрелив його маму – згадує Анатолій Миколайович.
Бібліотекар Матвієнко Л.І. презентувала книжкову виставку: «День, якому забуття нема» та ознайомила присутніх з літературою, присвяченою подіям Великої Вітчизняної війни.
Після перегляду відеосюжету «Кіровоградщина в роки окупації та визволення» учні поділилися своїми враженнями. Ніхто не залишився байдужим.

День пам'яті жертв голодомору

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодомору і політичних репресій. Тяжким був голод 1932-33 років, коли засуха загубила урожай практично всіх зернових районів колишнього СРСР. У «Другий голодомор», за офіційними даними, загинуло близько 9 мільйонів, а за неофіційними - до 13 мільйонів жителів всієї країни. 22 листопада в школі пройшли бесіди, виховні години на тему "Голодні 1932- 1933 - і Пам'ятаємо". Класні керівники намагались донести до сердець учнів страшні сторінки нашого минулого, усвідомлення того, як в наш час необхідно берегти народне надбання, і, насамперед, недопущення подібного в історії суспільства.

Останній дзвоник

27 травня в Івано-Благодатненському НВК пролунав останній дзвінок. Із закінченням навчального року учнів та педагогів привітали директор НВК Раїса Назаренко, депутат Кіровоградської обласної ради від партії «Батьківщина» Олександр Чумак та Івано-Благодатненський сільський голова Володимир Бобко.
Усім учням побажали змістовно провести канікули, відпочити, набратися сил для подальшого навчання, а випускникам - легкого життєвого шляху, успіхів у новому, дорослому житті, віри у себе, у власні сили, адже успіх кожного з них – це успіх нашої України.

День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Вчителі Івано-Благодатненського НВК організували для учнів ряд цікавих заходів: ігри в класики, веселі старти, створення спільного колажу «Щасливе дитинство». Діти із задоволенням приймали в усьому участь і отримали масу позитивних емоцій та вражень.
І на завершення відбувся конкурс малюнку на асфальті «Злагода на нашій Землі».
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали справжніми громадянами своєї країни.

Тиждень пожежної безпеки

Тиждень знань Пожежної безпеки в Івано-Благодатненському НВК

В період з 7 по 11 листопада 2016 року в навчальному закладі проведено Тиждень знань Пожежної безпеки на тему: «Легко вогник запалити, та не легко загасити».
Згідно плану в 1-4 класах пройшли виховні години «Пожежна тривога», «Вогнище – це романтично, проте дуже небезпечно», в 5-11 класах – «Причини виникнення пожеж та засоби боротьби з ними», «Що треба знати про пожежі», «Мої дії під час пожежі», «Червона квітка» - друг і ворог», «Скажемо пожежам «Ні!».
Організаторами заходу проведено конкурс малюнків та стінівок на тему: «Легко вогник запалити, та не легко загасити», перегляд мультфільмів та презентацій тощо.
Тиждень проведено з метою профілактичної роботи щодо запобігання травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу в навчальному закладі.

Відкриваємо нові таланти

15 листопада 2016 року учні Івано-Благодатненського НВК взяли участь у концертній програмі мистецького проекту «Відкриваємо нові таланти» у рамках культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв – дітям».
За участь у концертній програмі Зразковий ансамбль народного танцю «Любисток» та солістка Прокопчук Вікторія були нагороджені дипломами Кіровоградської обласної філармонії.

День Гідності та Свободи

21 листопада - День Гідності та Свободи– день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
До значної події в Івано-Благодатненському НВК проведено ряд заходів, які спрямовані на забезпечення гідного вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей, а також вшанування мужності і героїзму учасників антитерористичної операції, волонтерів, інших патріотів, які відстоюють територіальну цілісність України, захищають надбання Революції Гідності.

День пам'яті жертв Голодомору

25 листопада 2016 року в Івано-Благодатненському НВК проведено захід, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору «І правду цю повинні знати люди». В шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Неспечений хліб, непрожиті долі». Учениця 6 класу презентувала твір В.П. Шурапова «Як нам болить за тебе, Україно!».

Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в нашому закладі було проведено низку заходів на тему «ВІЛ та СНІД». На уроці англійської мови учні 11 класу обговорювали життєві ситуації ВІЛ-інфікованих людей та висловлювали свої думки про те, як не стати жертвою небезпечного вірусу. Класні керівники провели виховні години відповідної тематики. У фойє НВК розміщено стінівки «Не дай СНІДу жодного шансу!».

Час допомогти птахам

З початком зими пташки залишаються без корму, а особливо тоді, коли земля вкривається білою ковдрою. Саме тому учні початкових класів та їхні батьки не залишилися байдужими до наших менших пернатих друзів. Всі дружно відгукнулися на акцію «Час допомогти птахам», принесли годівнички та вивісили їх на деревах біля школи.

День Збройних Сил України

6 грудня в навчальному закладі проведено ряд виховних заходів, присвячених святкуванню Дня Збройних Сил України. Зокрема в школі було проведено спортивні змагання «Веселі старти» для учнів 1-5 класів та «Майбутні захисники» для учнів 6-11 класів. В шкільній бібліотеці оформлена книжкова виставка тематичної літератури «За мир і спокій ми завдячуємо вам, захисники», а також діти мали змогу подивитися відеоролик «Збройним Силам України присвячується».

Доброта дитячих сердець

Учні Івано-Благодатненського НВК долучилися до акції «Напиши листа воїну АТО». Напередодні дня Святого Миколая діти вирішили приготувати приємний сюрприз для наших захисників. Всі разом виготовили подарунки: пошили мішечки та наповнили їх насінням, горіхами та цукерками. До кожного мішечка додали декоративних пташок, які символізують мир та злагоду. Крім того, учні виготовили вітальні листівки, в яких висловили щирі побажання спокою, миру нашій країні й повернення захисників додому здоровими та живими.

Новорічний ранок

29 січня в Івано-Благодатненському НВК було проведено новорічне свято. До наймолодших вихованців завітали Дід Мороз та Снігуронька, а також Червона Шапочка, Буратіно, Мальвіна, Пеппі Довга Панчоха, веселі пірати та запальні цигани. На святі постійно лунали жарти, голосний дитячий сміх. Діти водили хоровод навколо ялинки та виконували пісні. Всі активно долучилися до веселих конкурсів від Діда Мороза. Без уваги та подарунків не залишився ніхто.
Старшокласники організували новорічний вогник. Кожен клас підготував музичні пародії на відомих виконавців, веселі сценки та конкурси. Все це викликало шалений захват у публіки та самих учасників. І, звичайно ж, не обійшлося без Діда Мороза. Дідусь прийшов до гостей, приєднався до загальних веселощів та почастував дітей солодощами.

"Хвилина мовчання пекуча й терпка"

25. 01. 2017 року в бібіліотеці Івано-Благодатненського НВК був проведений урок пам'яті жертв Голокосту на тему "Хвилина мовчання пекуча й терпка". Бібліотекар Матвієнко Л.І. розповіла про жертви, які поніс єврейський народ у період з січня 1933 по травень 1945 р. Учні ознайомилися з матеріалами по даній темі та вшанували пам'ять хвилиною мовчання.

Трагедія Бабиного Яру

Спогади про події в Бабиному Ярі завжди викликають нестерпний біль у наших серцях. Протягом тижня вчителі та учні Івано-Благодатненського НВК організовували та провели заходи, присвячені вшанування жертв Голокосту. Класними керівниками 9-11 класів було проведено години - реквієми "Голокост - пам'ять заради спасіння", "Голокост - лихо століття". Учням початкових класів було запропоновано перегляд мультемедійних презентацій "Голокост - знищення Єврейської нації". Класними керівниками 6 та 8 класів було організовано та проведено перегляд документальних фільмів, присвяченим жертвам Голокосту. Усі заходи пройшли з опорою на історичні дані, організовано, душевно.


Кiлькiсть переглядiв: 524

Коментарi